Viessmann Vitoclima 200-S/He Eco ws2025mlc0 inverter Klima 8.871 Btu/Hİlan Numarası : #1277

2.600,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#1277
Eklenme Tarihi
11 Haziran 2019
Tipi
Duvar Tipi
Marka
Diğer
Btu
9000e kadar
Enerji Sınıfı
A
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Viessmann Vitoclima 200-S/He Eco ws2025mlc0 inverter Klima 8.871 Btu/H

Viessmann Klima Üreticisi Hakkında

1917 yılında Almanya’da kurulan Viessmann Grubu; ısıtma, soğutma sektöründe dünya çapında lider üretici firmalardan biridir. Aile şirketi olan markanın 11 ülkede üretim şirketinin yanı sıra dünya çapında 120 satış temsilciliği bulunmaktadır. Türkiye’deki faaliyetlerine 1994 yılında başlayan marka doğa dostu, modern ve enerji verimli teknolojiler üretmektedir. Yenilikçi teknolojiler üreten ve ödüllü pek çok tasarıma sahip olan marka kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Viessmann Vitoclima 200-SHe Eco ws2026mlc0 inverter Klima 8.871 BtuH Özellikleri

İklimdendirme lideri Viessmann’dan Vitoclima.

Bu model, klimaların enerji tüketimini minimuma indirmeyi amaçlayan Avrupa Birliği sezonsal verimlilik kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Modern tasarımlı Viessmann Vitoclima 200-She Eco inverter klima 8.871 Btu/H kapasiteye sahip modeliyle evde veya ofiste kullanıma uygun duvar tipi klima kategorisinde yer almaktadır. Doğa dostu soğutucu akışkan gazlar kullanan yüksek enerji verimi sunan bu model uygun fiyata üstün teknolojiye sahip olmak isteyenler için ideal bir klimadır.

Hava Durumu

Yaşam kalitesini arttıran konfor.

Viessmann Vitoclima, yıkanabilir filtre ve yıkanabilir panel ile tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı sunan bu özelliklerinin yanı sıra kendini otomatik temizleme fonksiyonu ile cihazda bakteri üretimine yol açabilen nemden kurtulabilirsiniz. Homojen hava yayılımı sağlayan geniş kanat açıları ile ortamda dengeli bir hava ve sıcaklık deneyimi yaşarsınız.

Bu model sahip olduğu turbo modu sayesinde ihtiyaç anında hızlıca havayı değiştirir. Cihaz ısıtma modunda kullanırken sıcak hava üflemesini sağlayan, soğuk hava üfleme korumasına sahiptir.

Cihaz ve Enerji Verimi

Hayatınızı kolaylaştıran enerji verimli teknoloji.

Vitoclima, sahip olduğu SEER ve SCO değerleri ve kullandığı DC Inverter teknolojisi sayesinde enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Klima sadece ihtiyaç olduğu kadar çalışarak güç tüketimini düşürür, böylece siz de enerji tasarrufu yaparsınız.

Özel uzaktan kumanda sensörü sayesinde cihaz ortam sıcaklığını size göre otomatik ayarlar. Elektrik kesintilerinde kullanım kolaylığı sunan akıllı otomatik re-start fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Stand by moduna alındığında sadece 0,5 W güç tüketme özelliğine sahip bu model uyku sırasında ideal hava koşullarını oluşturaran konforlu uyku moduyla mükemmel çalışır. Yarım saatten 24 saate kadar zaman ayarı yaparak klimanızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İlan Etiketleri : viessmann klima,viessmann 9000 btu,vaillant vaı8-025,daikin atxn25,airfel ltxn25,klima bakımı,klima montajı
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.