Tüm Dslr ve Video Kameralar için Tekerlekli Metal Slider 100 cm Ballhead Hediyeli - PİKOLO FİLM KALİTESİYLEİlan Numarası : #511

325,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#511
Eklenme Tarihi
24 Mayıs 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

Slider Extra

*****Ball Head Hediyeli*****

Tekerlekli Slider Plus

İhtiyaca yönelik ekipman:

Prodüksiyonlarda en çok kullanulan ekipmanlardan birisi de sliderlardır. Piyasada bir çok çeşidi mevcut. Her fiyat aralığında farklı ihtiyaca yönelik ekipman bulabilmek mümkün. Eğer sizin istediğiniz şey titreşimsiz ve sorunsuz kayma işlemini yapabilmek ise bunu en uygun fiyata Slider Plus ile yapabilirsiniz!

Fiyat performans lideri:

Slider Plus’ın öne çıkan özelliği minimum fiyata maksimum fayda sağlayabilmesidir. Piyasadaki diğer sliderlardan performans olarak hiçbir farkı olmayan sliderın tek farkı ise uygun fiyatı.

Ergonomik tasarım:

Sağlam ve hafif olabilmesi için alüminyum kullanıldı. Sade ve kullanışlı olabilmesi için tasarlandı. Her ortamda, her koşulda hatta suyun altında bile çalışabilir. Ayarlanabilen ayakları sayesinde her türlü ortamda sorunsuz kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak ayakları çıkabilir ve ayaksız kullanım için uygundur.

Tekerlekli Slider Tasarımı ile Yumuşak Kayma Deneyimi:

Slider Plus tekerlekleri sayesinde kayma işlemini titreşimsiz ve soft şekilde yapabilir.

Su terazisi:

Arabanın üzerindeki su terazisinden sliderın yere paralelliğini kontrol edebilirsiniz.

Metal Gövde Esneme Yapmaz:

Sliderın gövdesi tamamen metal olduğu için uzunluk artsa da esneme ve titreşim yapmaz.

3 adet 1/4 tripod girişi:

Sliderda tam 3 adet 1/4” üniversal tripod girişi ve bir adet arabanın üzerinde 1/4” kamera takılabilmesi için çıkış vardır. Tripod girişleri ile ortadan ya da yanlardan tripod bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz.

Bol seçenek:

Slider Plus’ın 60cm, 80cm, 100cm 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm  boy seçenekleri mevcuttur.  Ayrıca sliderlar ile birlikte bir çok ekstra yardımcı ekipman seçeneğini de en uygun fiyatlara sunuyoruz. Özel isteklerinizi İletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

Butik üretimin yararı, tamamen kişiselleştirilebilir olması:

İstediğiniz herhangi özel bir kriteri anında ekleyebiliyoruz. 3D yazıcı ile sliderın üzerine kabartma veya oyma ile adınızı ya da şirketinizin adını yazabiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınıza uygun piyasada bulamayacağınız özel aparatları sizin için tasarlayıp üretebiliriz.

 

Teknik Detaylar:

 

Model:Slider Plus
Meteryal:Alüminyum
Standart Taşıma Kapasitesi:10 Kg
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:16x10xUzunluk
Ağırlık:950 – 2500

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet Slider Plus
  • 1 adet Küçük Ball Head
  • Slider Çekme İpi
  • Yedek Vida ve Pullar

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : 100 cm slider,yeri slider,metal slider,sağlam slider,pikoloflm slider,slider,ucuz slider
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.