Tüm Dslr Makineler ve Video Kameralar için Çelik Slider 140 cm Ball Head Hediyeli - PİKOLO FİLM KALİTESİYLE...İlan Numarası : #508

325,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#508
Eklenme Tarihi
24 Mayıs 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

Slider Extra

*****Ball Head Hediyeli*****

İhtiyaca Yönelik Ekipman:

Prodüksiyonlarda en çok kullanulan ekipmanlardan birisi de sliderlardır. Piyasada bir çok çeşidi mevcut. Her fiyat aralığında farklı ihtiyaca yönelik ekipman bulabilmek mümkün. Eğer sizin istediğiniz şey titreşimsiz ve sorunsuz kayma işlemini yapabilmek ise bunu en uygun fiyata Slider Extra ile yapabilirsiniz!

Fiyat Performans Lideri:

Slider Extra’nın öne çıkan özelliği minimum fiyata maksimum fayda sağlayabilmesidir. Piyasadaki diğer sliderlardan performans olarak hiçbir farkı olmayan sliderın tek farkı ise uygun fiyatı.

Ergonomik Tasarım:

Sağlam ve hafif olabilmesi için PLA + ÇELİK kullanıldı. Sade ve kullanışlı olabilmesi için tasarlandı. Her ortamda, her koşulda hatta suyun altında bile çalışabilir. Ayarlanabilen ayakları sayesinde her türlü ortamda sorunsuz kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak ayakları çıkabilir ve ayaksız kullanım için uygundur.

Ayarlanabilen Kaydırma Güçlüğü Seviyesi ve Fren:

Sliderı kullanırken istediğiniz seviyede kaydırma gerçekleştirebilirsiniz. Vidasını sıkıştırıp kaydırmaya daha mukavemetli olmasını sağlayabilir ya da vidayı gevşetip mukavemeti azaltabilirsiniz. Vidayı tamamen sıktığınızda ise araba sabit bir şekilde kalacaktır.

Su Terazisi:

Arabanın üzerindeki su terazisinden sliderın yere paralelliğini kontrol edebilirsiniz.

4 Adet 1/4 Tripod Girişi:

Sliderda tam 4 adet 1/4” üniversal tripod girişi ve bir adet arabanın üzerinde 1/4” kamera takılabilmesi için çıkış vardır. Tripod girişleri ile ortadan ya da yanlardan ters veya düz şekilde tripod bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz.

Bol Seçenek:

Slider Extra’nın 60cm, 80cm, 100cm 120cm, 140cm  boy seçenekleri mevcuttur. Üstelik güncel renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca sliderlar ile birlikte bir çok ekstra yardımcı ekipman seçeneğini de en uygun fiyatlara sunuyoruz. Özel isteklerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

Butik Üretimin Yararı, Tamamen Kişiselleştirilebilir Olması:

İstediğiniz herhangi özel bir kriteri anında ekleyebiliyoruz. 3D yazıcı ile sliderın üzerine kabartma veya oyma ile adınızı ya da şirketinizin adını yazabiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınıza uygun piyasada bulamayacağınız özel aparatları sizin için tasarlayıp üretebiliriz.

 

Teknik Detaylar:

 

Model:Slider Extra
Meteryal:PLA + ÇELİK
Standart Taşıma Kapasitesi:5 Kg
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:15x6xUzunluk
Ağırlık:500 – 1000

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet Slider Extra
  • 1 adet Hediye Küçük Ball Head
  • Slider Çekme İpi
  • Yedek Vida ve Pullar

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : slider,pikolofilm slider,140 cm slider,profesyonel slider,yerli slider
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.