Tüm Dslr Makineler ve Video Kameralar için 2.5 Mt Metal Jimmy Jib - Siyah - PİKOLOFİLM KALİTESİYLE...İlan Numarası : #517

799,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#517
Eklenme Tarihi
24 Mayıs 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

Jimmy Jib

Jimmy Jib ile Profesyonel Çekimler:

Jimmy Jib bir çok planda yapımcıların ihtiyaç duyduğu bir ekipman. Büyük Jib’ler pahalı ve hantal. Taşınması ve kurulumu zahmetli ekipmanlar. Pikolo Jimmy ile hem mobilize olabilir hem de uygun fiyatlara işinizi çözebilirsiniz.

Hafif ve Sağlam:

Ekipman tamamen alüminyum ve çelikten üretilmiştir. İhtiyaç duyulan bölgere güçlendirme olarak ek profil atılmıştır. Kameranızı rahatça taşıyacak kadar sağlam aynı zamanda portatif ve kolay mobilize olabilmesi için olabildiğince hafif malzemeden üretilmiştir.

Kolay Kurulum:

Jimmy’i kolayca kurup tekrar demonte hale getirebilirsiniz. Vidalar ve basit geçme aparatları ile herkesin kısa sürede montaj ve demontaj yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yine de eğer ihtiyacınız olursa her zaman bizimle iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz.

Halat Sistemi ile Uzun Yıllar Esneme Yapmaz:

Normalde maliyeti artırdığı için küçük jimmylerde kullanılmayan halat sistemi bu modelde kullanıldı. Halat profillerdeki yükü aldığı için profillerin esneme yapmasına izin vermez. Ağırlık paylaşıldığı için daha stabilize bir kullanım sağlar.

Geliştirmeye Açık Tasarım:

Halihazırda sadece manuel jimmy aldıysanız eğer ve yeni özellikler eklemek istiyorsanız (örn: Motorlu Jib) bunları tekrar para harcamanıza gerek kalmadan sadece istediğiniz ekstra özelliğin ücretini ödeyerek var olan sisteme entegre edebiliyoruz.

Modüler Sistem:

Jimmy’yi söküp istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Sökülü halde 120 cm civarı uzunlukta olacaktır. Üstelik söküp takması da gayet basittir.

Tripod Ücretsiz:

Hem jimmy’i takabileceğiniz hem de tripod olarak kullanabileceğiniz kaliteli sağlam jimmy ayağı ve tripodu da ücretsiz olarak hediye ediyoruz.

Extra Ağırlıklar Hediye:

Kamera ağırlığını dengelemesi için kullanılan ağırlıkları da ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Butik üretimin yararı, tamamen kişiselleştirilebilir olması:

İstediğiniz herhangi özel bir kriteri anında ekleyebiliyoruz. 3D yazıcı ile sliderın üzerine kabartma veya oyma ile adınızı ya da şirketinizin adını yazabiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınıza uygun piyasada bulamayacağınız özel aparatları sizin için tasarlayıp üretebiliriz.

 

Teknik Detaylar:

 

Model:250cm Jimmy Jib
Meteryal:PLA + ÇELİK + ALÜMİNYUM
Standart Taşıma Kapasitesi:6 Kg
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:250x250x10
Ağırlık:10 Kg
Renk:Siyah

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet 250cm Jimmy Jib
  • 1 adet 2mt Halat
  • Ağırlıklar (7.5 KG)
  • Jimmy Ayağı (Extra Tripod Almanıza Gerek Yok)
  • Yedek Vida ve Pullar

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : JİMMY JİB,pikolofilm,ucuz jimmyjib,yerli jimmijib,motorsuz jimmyjib,jimmy
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.