Tüm Dslr Makineler için 360° Panoramik Kafa - PİKOLOFİLM KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #622

350,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#622
Eklenme Tarihi
22 Mayıs 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Panoramik Kafa

Yenilikçi:

Sektörü yakından takio ediyorsanız yeniliklerin ne kadar elzem olduğunun da farkındasınızdır. Pikolo Film Panoramik Kafa en son yeniliklerden birisidir. 360 derece fotoğraflar ve videolar çekebilmek için binlerce lira vermeye gerek olmadan ekonomik bir şekilde ekipman sahibi olabilirsiniz.

Fiyat Performans Lideri:

Türkiye’de bizden daha uygun Panoramik head satan başa bir yer yok! Muadilleri binlerce lira. İnternetten araştırıp bakabilirsiniz.

Ergonomik & Kaliteli Tasarım:

Panoramik kafa katlanır ve küçücük boyutlara ulaşabilir. Ağır değildir. Sağlamdır. Parça sıkıntısı yaratmaz.

İçinde 360° Gezebileceğiniz Fotoğraflar ve Videolar Yaratın:

Panoramik head ile önce fotoğraflar çekersiniz. Sonra çektiklerinizi post prodüksiyon işlemine sokarsanız. Merak etmeyin fotoğrafları 360 derece haline getirmek için gerekli desteği biz sağlayacağız. ve karşınızda içinde mause ile gezebileceğiniz harika 360 derece her yeri görünen fotoğraflar ve videolar elde edersiniz.

Panoramik Kafa ile 360° Prodüksiyonlar için Ücretsiz Yardım Ediyoruz:

360 derece video veya fotoğraf çekmek yeni trendlerden ve yeni teknoloji gerektiren prodüksiyon işlemleri arasında yer alır. Eğer ekipmanı bizden alırsanız gerekli programlar ve eğitimlerde dahil olmak üzere sizlere yardımcı olacağız. Detaylı bilgi için iletişimegeçebilirsiniz.

Otel, Restoran, Emlak & Kurumların İhtiyacı 360° Fotoğraf ve Video:

360 derece fotoğraf herkesin uğraştığı bir alan değil. Boş olan sektörü iyi değerlendirip bu işten para kazanabilirsiniz. 360° video özellikle son dönemlerde firmaların aradığı fakat uygun fiyata bulamadığı bir hizmet. Bunu değerlendirip ekipman parasını yapacağınız ilk işten rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Sanal Tur:

360 derece fotoğrafları birleştirerek sanal turlar yapabilirsiniz. Bu turlar prodüksiyonel anlamda çok zahmetlidir fakat getirileri çok fazladır. Ayrıca güncel olarak sanal tur yapan yapım şirketi sayısı da oldukça azdır.

VR Teknolojisi:

Günümüzün son trendlerinden VR teknolojisine içerik sağlamak için Panoramik Kafayı kullanabilirsiniz. Yaptığınız fotoğraf ve videolar vr ile gösterilebilir.

Teknik Detaylar:

 

Model:Panoramik Kafa
Meteryal:PLA + ALÜMİNYUM
Standart Taşıma Kapasitesi:2500GR
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:16x13x14.5
Ağırlık:250GR

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet 360° Panoramik Kafa
  • 1 adet Çanta
  • Yedek Vida ve Pullar

 

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR...

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : panaromik kafa,panaromik tripod kafası,vr panaromik kafası,dslr panaromik kafa,360 derece panaromik kaf,360 derece panaromik,pikolofilm
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.