SINIRLI SAYIDA Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/Hİlan Numarası : #1262

4.270,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#1262
Eklenme Tarihi
03 Haziran 2019
Marka
Viessmann
Tipi
Yoğuşmalı
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

SINIRLI SAYIDA Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H

Kombi Üreticisi Hakkında

İleri Alman mühendisliğinin ürünü olan Viessmann, 1900’lü yıllarda kurulduğu günden bugüne ısıtma ve iklimlendirme alanında sektöre yön veren oyuncular arasında yer almaktadır. Viessmann’ın dünya genelinde 11 farklı ülkede 120 satış noktası bulunmaktadır. Doğa dostu, enerji tasarruflu ve üstün teknolojilere sahip ürün ve sistemleriyle kullanıcıların güvenini kazanan Viessmann’ın pek çok ödüllü ürünü bulunmaktadır. Siz de yüksek verimli Viessmann kombilerini tercih ederek cebinizi de konforunuzu da koruyabilirsiniz.

Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H Özellikleri

Yakıt olarak doğalgazı kullanan Viessmann yoğuşmalı model kombiyi ister mevcut ısıtma sisteminizi yenilerken isterseniz de yeni binalarınızda konfor ve modernizasyonu evinize getiren bir üründür. Bu model verimli ısı transferi sağlamada benzerleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Çevreye duyarlı yoğuşmalı kombi teknolojisine sahip olmasının yanı sıra cihazın sessiz çalışması, kolay montajı, bakım ve servis olanaklarıyla üstün özelliklere sahip, uygun fiyatlı bir kombi almak isteyenler için idealdir.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

20.000 KcalH kapasiteli Vitodens 050-W 24 kW modeli, dört mevsim daimi sıcak kullanım suyu üreterek kesintisiz konfor sunar. Hem yeni binalarda hem de mevcut ısınma sistemlerinin iyileştirilmesi aşamasında kullanıma uygundur. Bu cihazın ısıtma ve sıcak kullanıma su fonksiyonları pratik şekilde ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır.

Cihaz ve Enerji Verimi

Son teknoloji yoğuşmalı kombi teknolojisi üstün enerji tasarrufu imkanıyla en çok beğenilen kombi türleri arasında yer alır. % 108,4 'e kadar varan verim ve enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra çevreye duyarlı olmasıyla da oldukça ideal bir cihazdır. Bu modelin paslanmaz çelikten üretilmiş brülörü sayesinde dayanıklılığı artırılmıştır, bu sayede uzun yıllar kullanıma uygundur.

Vitodens 24 kW, 707 cm cihaz yüksekliği ile sınıfındaki en küçük duvar tipi kombiler arasında yer alır. Kompakt boyutlara sahip cihaz, kolay kullanım sunan kablolu ve kablosuz oda termostatları ile konforu dilediğiniz yere taşımanıza yardımcı olur.

Üstün özelliklere sahip, ekonomik ve işlevsel Vitodens kombiler yaşamınıza konfor katarken aynı zamanda tesisatınızı koruyan emniyetli komponentleriyle verimli bir iklimlendirme deneyimi sunar.

Özellikler

Dijital Ekran
İlan Etiketleri : viessmann,viessmann kombi,viessmann vitodens 100,viessmann vitodens 050 w,viessmann vitoden 050 t,kombi bakımı
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.