SİGMA 35MM 1.4 DG HSM LENS - PENTAX UYUMLU - PİKOLOFİLM KALİTESİYLEİlan Numarası : #1026

4.770,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#1026
Eklenme Tarihi
06 Şubat 2019
Lens Markası
Sigma
Uyumluluk
Pentax
Odak Uzaklığı (mm)
35 mm
Diyafram (F)
1.4
Netleme
Otomatik
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Sigma35 mm 1.4 DG HSM Lens İncelemesi ve Teknik Özellikleri

 

 

 

 

 

SİGMA 35MM F/1.4 DG HSM

 Sigma’nın Art serisinde yer alan Sigma 35mm f/1.4 DG HSM, yüksek optik performansı sanatsal dokunuşlarla kullanıcılarına sunuyor. Kompakt boyutları, hafifliği ve kullanım kolaylığıyla, yaratıcı ve dramatik görüntüler yakalamak isteyen fotoğrafseverlerin beklentilerini karşılamak üzere geliştirilen Sigma 35mm f/1.4 DG HSM; manzara, portre, still-life, mimari, stüdyo ve yakın plan çekimlerinde enfes görüntüler ortaya koyabiliyor. Hayatın sıradanlığına sanatsal bir dokunuş katmak isteyen fotoğrafseverler için vazgeçilmezlerden biri haline dönüşüyor Sigma 35mmf/1.4 DG HSM.

Sade bir tasarımı, tok bir gövdede buluşturan Sigma, Sigma 35mm f/1.4 DG HSM’de gövde malzemesi olarak metal malzeme tercih etmiş. Objektifin bayonet kısmında tercih edilen Pirinç malzeme, Sigma 35mm f/1.4 DG HSM’yi uzun süre kullanılabilecek şekilde dayanıklı hale getiriyor. Sigma 35mm f/1.4 DG HSM hem oluşturduğu görüntülerde hemde gövdesinin tasarımında sanatsal etkiler taşıyor. Böylelikle hem görüntü performansı hemde kullanım zevki ayrı bir seviyeye taşınmış oluyor.

 

Sıradışı derecede yüksek görüntü kalitesi sunan Sigma 35mm f/1.4 DG HSM, gövdesindeki 3 asferik mercek bulunduruyor. Bu optik elemanlar sayesinde her diyafram değerinde mükemmel düzeyde keskin görüntüleri doğru renk spektrumuyla yakalayabiliyor.

Sigma’nın geliştirmiş olduğu doğrusal AF motoru, Sigma 35mm f/1.4 DG HSM’nin hızlı ve kararlı odaklamayı çok sessiz bir şekilde yapabilmesine olanak tanıyor. AF kararlılığı konusunda hedefi daima 12’den vuruyor Sigma 35mm f/1.4 DG HSM.

 

f/1.4 diyafram açıklığında bile köşeden köşeye enfes keskinlik sunan Sigma 35mm f/1.4 DG HSM, portre tutkunu fotoğrafseverlerin vazgeçilmezler listesinde ilk sıralarda yer alıyor. f/1.4 diyafram açıklığı arka plan üzerinde mükemmel bir bulanıklık sağlayarak, çektiğiğiniz nesnenin arka plandan sıyrılarak tamamen ön plana çıkmasını sağlıyor. Böylelikle daha güçlü etkilere sahip görüntüler elde edebiliyorsunuz. Ayrıca maksimum diyafram açıklığı zorlu ışık koşullarında, rahatlıkla elde çekim yapabilmenize olanak tanıyor.

Safkan bir Japon olan Sigma 35mm f/1.4 DG HSM, Sigma’nın tecrübelerini geliştirip uyguladığı Japonya tesisinde hayata merhaba diyerek kullanıcılarıyla buluşuyor. Tüm parçaları Japon üretimi olan Sigma 35mm f/1.4 DG HSM, hem optik hemde gövde malzeme kalitesiyle kendini ön plana çıkartmayı başarıyor. Sigma’nın amiral gemilerinden birisi olmaya aday olan Sigma 35mm f/1.4 DG HSM, bu sıfatı layıkıyla taşıyabilecek kalitede görüntüler üretebilen bir objektif olarak kullanıcılarının emrine amade.

 
 

 


 

SIGMA 35mm f/1.4 DG HSM’NİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Temel Özellikler
Odak Uzaklığı35 mm
DiyaframMaximum: f/1.4
Minimum: f/32
Kamera UyumluluğuCanon, Nikon, Sony, Pentax
Format UyumluluğuAPS-C, Full Frame
Görüş Açısı63,4°
Minimum Netleme Mesafesi30  cm
Büyütme Oranı1:5:2
Grup/Element11/13
Diyafram Bıçakları9

 

 

 


Ek Özellikler

Görüntü SabitlemeHayır
Otmatik NetlemeEvet
Tripod BağlantısıHayır

 

 

 


Fiziksel Özellikler

Filtre Çapı67mm
Ölçüler77 x 94 mm
Ağırlık665 g

 

 

Aksesuarlar

ParasoleyLH730-03
Lens KapağıLCF III 67

FİYATALARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR !!!

Detay Bilgisi

Full Frame
Görüntü Sabitleyici
Yakın Çekim (Makro)
İlan Etiketleri : pikolofilm,pikolofilm lens,pentax uyumlu lens,SİGMA 35MM 1.4 DG HSM,SİGMA 35MM 1.4 DG,SİGMA 35MM 1.4,SİGMA 35MM lens,pentax uyumlu 35 mm lens
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.