Pikolo 3D PRINTER - CoreXY Sistemi + 3D Yazıcı + Kargoİlan Numarası : #482

1.999,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#482
Eklenme Tarihi
24 Mayıs 2019
20x20x20 Baskı Alanı ile
30x30x30 stoklarımızda mevcutur.
Profesyonel
3D Printer
 
Ankara & İstanbul & İzmir & Bursa & Konya'dan Elden Teslim İmkanı.
Kdv Dahil Değildir. +Kdv ile Fatura Kesilir.
 

           
Profesyonel 3D Dünyası:

Teknolojinin vazgeçilmez bir parçası olan 3D yazıcılar artık çok daha erişilebilir durumda. Eğer siz de bir 3D yazıcı almaya karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Çünkü teknik olarak üstün özellikler ve stabil tasarımı ile bir yazıcıdan beklenilen bütün istekleri karşılıyoruz. Çocukların bile rahatlıkla kullanabileceği kolay ara yazılımlar ile teknik desteğimizi de sizlerden esirgemiyoruz.

Fiyat Performans Lideri:

Pikolo 3D printerlar güçlü özellikleri yanı sıra her zaman olduğu gibi fiyat performans politikamız dolayısı ile uygun fiyatlara sizlerle.

Güçlü Tasarım:

Alüminyum sigma profilden imal edilen yazıcılar stabilite ve dayanıklılık konusunda lider konumda. Sağlam kasa yapısı nedeni ile titreşimi en alt seviyeye indiriyoruz. Bu da direkt olarak baskı kalitesine etki ediyor. 

Sabit Tabla Sistemi:

Yazıcılarımızda sabit tabla sistemini kullanarak daha kaliteli baskılar elde ediyoruz. Ayrıca yaşanılan teknik sorunları da minimuma indiriyoruz. Z Ekseni sadece yukarı aşağı hareket ederken x ve y eksenleri nozzle tarafından tamamlanmakta.

Dünya'da Benzersiz Z Eksen Tasarımı:

3'lü palaska sistemi ile dünyada benzersiz olan z eksen tasarımımız sayesinde elektrik kesilmelerinde dahi tabla hareket etmez. Baskı kalitesine direkt etki eden bu sistemin ileride yarım kalan baskılara devam etmesi için de arge çalışmalarımız devam ediyor. 

Bir Çok Format & Program ile Uyumlu Çalışabilme:

Pikolo 3D model dilimlemek için kullanılan bir çok program ile uyumludur. Ayrıca bir çok 3D model formatını da sorunsuzca basabilir.

20x20x20 Geniş Baskı Alanı:

20cm'lik baskı alanı ile istediğiniz bir çok parçayı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde basabilirsiniz.

Tamamen Güvenli:

Yazıcılarımız sizin güvenliğiniz için bir çok testten geçirilmiş ve kendini kanıtlamış yazıcılardır. Çocuğunuza da kendinize de güvenle alabilirsiniz. Ayrıca tamamen organik malzemeden yapılmış PLA filament kullanırsanız baskılarınızda insan sağlığına zarar vermez. 

Teknik Destek Hizmeti:

 Yaşadığınız herhangi bir sorunda bir telefon uzağınızdayız. Yaşadığınız teknik aksaklıklarda ise parça temini yapıyoruz. Teknik ofislerimize yazıcıları ulaştırmanız durumunda ise bire bir probleminizi çözüyoruz.

Videolu & Yüzyüze Eğitimler:

Yazıcılarımızı kullanmak çok kolay olsa da biz sizin her zaman yanınızdayız. Başlangıç paketi olarak eğitimlerimizi ücretsiz size sunuyoruz. Takıldığınız bütün konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Teknik Detaylar:

Nozzle Sayısı & Çapı:1 Adet & 0.4mm
Baskı Kalitesi & Hızı:100-300 Mikron & 10-150mm/s
Filament Çapı:1.75mm
MAX Nozzle Sıcaklığı & Tabla Sıcaklığı:180-240° & 110°

Uygun Filamentler:PLA & ABS & STH & TPU & HIPS & PETG
Desteklenen Dosya Formatları:
Desteklenen Programlar:       
STL & OBJ & G-CODE 

Cura & Simply 3D & Slic3r.

Standart Paket İçeriği:

  • 1 adet Monte Sıfır 3D Printer
  • 0.4 Nozzle
  • Deneme Filamenti
  • 20x20 Baskı Aynası
  • Ayna Tutucular
  • 1 Adet Güç Kablosu
  • Yedekler

İlan Etiketleri : 3d yazıcı,3d printer,pikolofilm,pikolo3d,3d yazıcı türkiye,3d yazıcı flamanı,3d yazıcı projesi
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.