Pferde balsam at kestanesi balsamı (at kestanesi kremi) - farmasi tarsusİlan Numarası : #1409

25,00 TL

Türkiye / Mersin / Tarsus

İlan Numarası
#1409
Eklenme Tarihi
19 Ağustos 2019
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Bitkilerin hastalıklar üzerinde ki faydaları geçmişten günümüze yapma ilaçlarla tedaviler herkes tarafından bilinmektedir. Günümüzün kötü hastalık diye adlandırdığımız kanser dahil bir çok hastalığın devasıdır bitkiler,tıbbi ilaçların yanında destekleyici tedavi görevini üstlenirler.Tıbbı ilaçların kökeni de bitkilere dayanmaktadır…At Kestanesi de mucizevi  bitkilerin başında gelir.

AT KESTANESİNİN FAYDALARI

At kestanesinin damar büzücü etkisi vardır,cilt de oluşan gözenekleri kapatır.  At kestanesi bacaklarda varis dolaşımını düzenler ve ağrıları azaltır,kesin tedavi için doktora gidilmesi gerekir.
Kas ağrılarında çok etkin doğal ağrı kesicidir at kestanesi sarı kantaron mentol esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildimizi rahatlatır ve yenilenmesine yardımcı olur sırt boyun kol ve bacaklarımıza masaj yaparak uygulayarak vücudumuzu rahatlatır.
Gün boyu ayak üstünde çalışan kişiler de ayaklar şişmeye baslar, ağırlık hissi ağrılar ve bazen kramplar artar at kestanesi Jeli bu ağrıları bölgelerde düzenli şekilde kullanıldığında hem vücudu rahatlatır hemde ağrıları yok eder.

Farmasi at kestanesi masaj jelini ağrılı bölgeye masaj yaparak uygulayabiliriz. Hamile ve emziren kadınların kullanmaması gerekir.Baş ağrısı,çağımızın korkutucu ağrısı olan migren,fıtık ağrıları yorgunluk,şişkinlik,bel boyun sırt ve diz ağrıları eklem ağrılarına doğal çözümdür.

Migren ağrısı atakları başladığın da Farmasi At Kestanesi ile alın ve ense bölgenize 5 dakika masaj yaparsanız kaslarınızı gevşetir,sizi rahatlatır,migren atakları başlamadan son bulur.Naneli ve rahatlık veren serinletici özelliği sizi migrenin korkutucu ağrılarından kurtarır,günlük hayatınıza ara vermeden devam edebilirsiniz…

Zatürre , bronşit, soğuk algınlığı,boğaz ağrılarında dışarıdan boğaza sürüldüğünde rahatlama hissi oluşturur . Mentollü içeriği rahat nefes almanızı sağlar, sinüzitte de faydalıdır…

Yine kadınların regl ağrısı sorunlarında karın bölgesine masaj yapıldığında ağrılarınızı hafifletir, regl  döneminizi rahatlıkla atlatmanıza yardımcı olur…

 

SİZDE FARMASİ AİLESİNE KATILMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYINIZ...

İlan Etiketleri : farmasi tarsus,farmasi,farmasi üyelik,farmasiye nasıl üye,farmasi at kestanesi,farmasiatkestanesi kremi,at kestanesi kremi,tarsus farmasi,mersin farmasi,adana farmasi,ağrı kre
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.