PRAKTİKER TARSUS ŞUBESİ - YAPI MALZEMELERİ VE HIRDAVAT MAĞAZASIİlan Numarası : #347

Türkiye / Mersin / Tarsus

İlan Numarası
#347
Eklenme Tarihi
17 Ocak 2019

PRAKTİKER MAĞAZALARI 

KURUMSAL

Praktiker markasının geçmişi 1970'lere dayanmaktadır. Praktiker "Organize perakende ev geliştirme" alanında "Kendin Yap" anlayışı ile ürün ve hizmet sunmak üzere, 1979 yılında Almanya'da 4 mağaza ile faaliyete başlamıştır. İlerleyen dönemlerde,Almanya'nın en büyük üçüncü, Avrupa'nın ise en büyük dördüncü "Kendin Yap" market zinciri konumuna ulaşmıştır. Praktiker markasının,1991 yılı itibariyle Almanya dışında da marka bilinirliği artmaya başlamıştır. Praktiker Şirketler Grubu; Almanya, Polonya, Macaristan, Yunanistan, Lüksemburg, Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Ukrayna'da 440 civarında mağazası ile hizmet vermiştir.

Türkiye'de faaliyetlerini 1997 yılından bu yana sürdürmekte olan Praktiker 2014 yılı itibariyle Uygulama Yapı Marketleri A.Ş.'ye devredilmiş olup şu an itibarıyla tüm haklar Uygulama Yapı Marketleri A.Ş.'ye aittir.

Praktiker, faaliyet alanını ev geliştirme (İngilizce "Home Improvement") ve kendin-yap (İngilizce "Do-it-Yourself Goods", kısaca "DIY") perakendeciliği olarak tanımlamaktadır. Ev geliştirme ve kendin-yap sektörlerini çok daha geniş kapsamlı ve neredeyse gıda dışı tüm ürünleri kapsayan yapı marketleri sektörünün içerisinde değerlendirmek isabetli olacaktır.

Praktiker, ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çözümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini sağlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Praktiker'in vizyonu ise Türkiye'de ev yenileme ve dekorasyon alanında tercih edilen bir marka olma özelliğini sürdürmek ve pazar lideri olmaktır.

ONLİNE KATOLOĞA ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!!!

PRAKTİKER TARSUS OLARAK;

Ailecek İnşaat sektöründen gelen ve inşaat çözümlerinde farklı çözümler üreten yatırımlara devam ederek güzel Tarsus'umuzda kaliteli hizmeti ve tatlı rekabeti devam ettirebilmek adına Praktikerin yıllara dayanan birikimi ve kaliteli,ucuz ürün yelpazesini de arkamıza alarak sizlere çok daha iyi bi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Bu anlamda 2016 yılında açtığımız mağazamıza inşaat sorunlarınıza çözüm üretmek adına hepinizi beklemekteyiz.

praktiker tarsus ile ilgili görsel sonucu

praktiker tarsus ile ilgili görsel sonucu

ADRES

Praktiker
Şehitler Tepesi Mahallesi
Şehitler Tepesi Mah No:248/B-C Terasus Konutları
Atatürk Blv
33400 Tarsus/Mersin, Türkiye

Çalışma Günleri

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
İlan Etiketleri : praktiker,praktiker mağazası,praktiker indirimleri,inşaat,hırdavat,yapı malzemesi,yapı malzemeleri
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.