PELET SOBASI - ATLAS PELET - FABRİKADAN HEMEN TESLİMİlan Numarası : #460

Türkiye / Bursa / İnegöl

İlan Numarası
#460
Eklenme Tarihi
07 Şubat 2019
Marka
Diğer
Tipi
Standart
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pelet Sobası

Yakıt Cinsi / fuel typepelet,şömine odunu
Isı Kapasitesi / Term capacity6-9 Kw
Isıtma Alanı / Term space80-100 m2
Baca Çapı / funnel size125mm standart baca
Depo Kapasitesi / Thank Capacity

8-10 Kg.

Ebatlar / Size55x55x85 cm
Ağırlık / Weight90 Kg.
Isı verimliliği / term productivity94%

 

 

 

 

PELET SOBASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1-) Pelet sobamız elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan doğal sirkülasyon ile otomatik besleme yapabilen Türkiye' nin ilk tek patentli pelet sobasıdır.

2-)Pelet sobamız alternatif yakıtlar ile de çalışabildiği için pelet bulunamaması durumunda da çalışabilmektedir. Bu alternatif yakıtlar odun, prina, fındık kabuğu gibi yakıtlardır.

3-) Pelet sobamız 8 ila 10 Kg arasında bir pelet doposuna sahiptir. Bir depo pelet yakıtı ile ortalama 8-11 saat ısı üretmektedir.

4-) Pelet sobamız benzersiz patentli tasarımı sayesinde kullanılan pelet yakıtının %96 sını enerjiye çevirerek yüksek kalitede ısı elde etmenizi sağlar.

5-) Pelet sobamız çevreci ve doğal yakıtlar ile beslendiğinden karbon monoksit gazı salgılamamaktadır. Böylece baca zehirlenmeleri gibi talihsizliklerin de önüne geçmektedir.

6-) Pelet sobamız 100% yerli ergonomik tasarımı ile deroratif tasarımı ile evinize bir şömine havası da katar.

7-) Pelet sobamızın çalışma prensibi içerisinde herhangi bir elektronik parça yer almadığından arıza riski sıfırdır. Dolayısıyla servis gerektirmez.

8-) Pelet sobamız özel dizaynı sayesinde üzerinde yemek pişirmek çay demlemek veya su kaynatmak gibi ihtiyaçların karşılanmasına olanak sağlamaktadır. Bu özelliği ile pelet sobamız Türkiye' de ilk tek patentli pelet sobası olma özelliğine sahiptir.

9-) Pelet sobamız özellikleri ile ülke ekonomisine büyük katkılar da sağlamaktadır. Ortalama bir elektrikli pelet sobasının yıllık elektrik tüetimi 250-350 tl arasında değişir. Bu rakamı 1000 ile çarptığımızda 25000-35000 tl arasında bir rakam ortaya çıkar. Ortaya çıkan bu rakam hem ülke ekonomisine hemde aile bütçesine eksi olarak yansımaktadır. Pelet sobamız üzerinde yapacağınız nefis yemekler ve tavşan kanı çaylar sayesinde hem ülke ekonomisine hem de aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

 

   Talaş Pelet üretimi hakkanda geniş bilgi için bizi arayın.

Bilgi ve Sipariş

✆  0850 441 1061
✆  0542 545 3525
İlan Etiketleri : pelet sobası,pelet talaş,pelet talaş üretimi,pelet talaş makinası,pelet yem makinası,atlas pelet,pelet makinası
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.