Minelab Gpx 5000 - UÜUR ELEKTRONİK FARKIYLA ...İlan Numarası : #643

16.800,00 TL

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

İlan Numarası
#643
Eklenme Tarihi
30 Nisan 2019
Marka
Minelab
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Minelab Gpx 5000 Özellikleri,Video,Fiyatı,Yorumları,Nasıl Kullanılır,İkinci El,Kiralık

 
 
Minelab GPX 5000 altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır. Geliştirilmiş yeni özellik ve fonksiyonlarıyla sadece önceki modellerden üstün olmakla kalmaz, aynı zamanda sınıfında tektir. Çok yönlü arama (multi period sensing - MPS), ikili voltaj teknolojisi (Dual voltage technology - DVT) ve akıllı elektronik zamanlama ayarı (Smart electronic timing alignment - SETA) gibi Minelab’ın kendine has teknolojileri sayesinde yüksek performansa erişmiş olan GPX 5000; her zamankinden daha fazla altın arama kapasitesine erişmiştir. GPX 5000 ile en ufak külçe altından, nadir bulunan külçe altına kadar arama yapılabilir. 


Diğer dedektörlere kıyasla yeni geliştirilmiş olan elektronik teknolojisi, yeni toprak altı zamanlama sistemi ve bunlarla kombine edilmiş olan ünlü GPX becerileri sayesinde en derindeki yeraltı madenlerini bulabilme olanağı sağlar. Eşi benzeri olmayan yeni özellikleri, fonksiyonları ve üstün teknolojileri sayesinde GPX dedektörleri en zor toprak koşullarında bile kolay, sessiz ve en derindeki altın külçelerini bulabilme garantisi vermektedir. 

Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan dedektör olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir. Her zamanlama (Timing) fonksiyonu değişik toprak koşularında en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da aynı dedektörün içinde 8 ayrı dedektörün bulunması anlamına gelir. GPX 5000 en değerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir. Minelab GPX 5000 Dedektör hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür. 

TÜRKİYENİN İLK TÜRKÇE DEFİNE ,HARİTA VE TILSIM KİTABINI İNCELEDİNİZ Mİ? HEMEN TIKLAYIN !!!

İlan Etiketleri : minelab dedektör,ineliabGpx 5000,MGpx 5000 Dedektör,uğur elektronik,define dedektörü,altın dedektörü,metal dedektörü
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.