Ledger Wallet Resmi Türkiye Distribütöründen Ledger Blueİlan Numarası : #60

1.290,00 TL

Türkiye / İstanbul / Beşiktaş

İlan Numarası
#60
Eklenme Tarihi
17 Ocak 2019

Ledger Blue resmi Türkiye bayisiyiz.


GÜÇLÜ VE ESNEK BIR CİHAZ

Ledger Blue, iki yıldan fazla araştırma ve geliştirmenin sonucunda Ledger’ın en son nesil ürünüdür. Bu üst düzey cihaz, işlemleri ve karmaşık akıllı sözleşmeleri güvenli bir şekilde yönetmek için geniş bir dokunmatik ekran içerir. Kaygan fakat sağlam muhafazası, güçlü ve esnek bir işletim sistemi olan Blockchain Open Ledger (BOLOS) platformu üzerine kurulmuş sınıfının en iyisi teknolojisini içerir.


DONANIM ÖZELLİKLERİ İLE PAKETLİ

Ledger Blue, ST31 Secure Element’i ve STM32 mikro denetleyicisini yerleştiren ve böylece tamamen izole edilmiş bir ortama kavuşan çift yonga mimarisine dayanıyor. Kolayca gezinmek ve işlemleri doğrulamak için, LED aydınlatmalı renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Lipo şarj edilebilir bir pille çalışır ve USB veya Bluetooth * cihazlarıyla iletişim kurar.


ÇOKLU GÜVENLİ UYGULAMALAR İÇİN TASARLANMIŞTIR

Modüler mimarisi sayesinde, Ledger Blue, ürün yazılımının üstünde tam izolasyonla birden fazla adanmış tamamlayıcı uygulama çalıştırıyor. Güçlü güvenlik modeli, ana çekirdekten ödün verme riski olmaksızın yeni kripto para birimleri veya uygulamalar eklemenize izin verir. İşlem bütünlüğü, WYSIWYS paradigması tarafından sağlanmaktadır. Cihazın esnekliği, kurumsal düzeyde kullanıma olanak tanır:  belleğine yerleştirilen tüm önemli kripto kütüphaneleri ile her türden blok zincir desteklenebilir.

İlan Etiketleri : Ledger Wallet,Ledger Blue,wallet,donanım cüzdan,cüzdan
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.