LİLLİPUT A7S 4K 7 İNÇ HDMI MONİTÖR - PİKOLOFİLM KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #1013

1.899,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#1013
Eklenme Tarihi
05 Şubat 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır
Marka
Diğer
Boyut (inç)
18.5
Çözünürlük
Diğer

Lilliput A7 4K girişleri olan Lilliput’un ilk 7″ monitörüdür. UHD 4K uyumlu 16:9 En boy oranlı LCD kamera monitörü Full HD 1920×1200 LCD panele sahiptir. Eğer dış çekimler yapıyorsunuz ve iş akşınızı 4K’ye yükseltmek istiyorsanız Lilliput A7 monitör dışarıda ve stüdyoda çekimleriniz için size kontrol imkanı veriyor.

     

HDMI 1.4 üzerinden 4K UHD giriş

A7 monitör Lilliput’un ilk 7″ 4K girişli monitörüdür. Bir HDMI 1.4 giriş sayesinde, A7 monitör Ultra HD film ve video yapımcılarının sağlam bir tercihidir.

7 inch 16:9 LCD

7″ HDMI Monitör Widescreen En boy oranı

A7 monitör Lilliput’un ilk doğal Full HD 1920×1200 üzerinde ayarlanmış panelidir. Önceki monitörler üzerinde daha da gelişmiş, bu yüksek çözünürlük down sampling veya interpolation ihtiyacı olmadan görüntünüzde en temiz görüşü verir.

      

4K HDMI Loop Çıkış

Bir HDMI loop çıkış özelliği – bu monitörün HDMI çıkışının başka HDMI girişli cihazlara bağlanabileceği anlamına gelir. Video seti için ve genişletilmiş ekran izlemesi için idealdir.

      

Tek tek tuşlara özellik atamak

A7 monitör iki ayrı özellik tuşlarına sahiptir. Bu da ayrıntılı menülerde gezinmeye gertek bırakmadan  çok kullanılan özelliklerin tuşlara atanabilmesi anlamına gelir.

7 inch 16:9 LCD

Gelişmiş Monitör Özellikleri

Bu sayfanın altında yer verildiği gibi A7 monitör çekiminize yardım eden çok sayıda gelişmiş özelliklere sahiptir. İsimlendirme – Timecode, Columnar YRGB, Pixel Zoom Özelliği, Vector Scopes, Ses Ölçüm Göstergesi, Peaking, False Colour, Histogram’lar, Pozlama, Check Fields, Color Bar, Pixel to Pixel ve görüntüyü döndürme.

7 inch 16:9 LCD

DSLR Bataryalarla uyumlu Batarya tutturma sistemi

Lilliput monitörleri Sony F-970 tipi bataryalarla bir battery plate ile besliyor. Ayrıca Canon LP-E6, Sony QM91D ve Panasonic DU21 tipi bataryalar için de plate’ler var. Bir alternatif olarak V-Mount battery plate veya bir Anton Bauer plate de uygun olabilir.

7 inch 16:9 LCD

Shoe Mount Adaptor ile 1/4″ BSW vida delikleri

Bu monitör için iki ayrı bağlantı seçeneği vardır. En çok kullanılanı 1/4″ BSW vida deliği ile monitörün altını Shoe Mount adaptöre tutturmak ve Shoe Mount adaptörü de kameraya tutturmaktır. Alternatif olarak arkadaki Vesa 75 bağlantı deliğini kullanmaktır.

Kutu İçeriği

  • Lilliput A7 4K 7inç HDMI Monitör
  • Hotshoe Adaptör
  • Gölgelik
  • Hdmi Kablo
  • F550 – 750 950 uyumlu batarya plate

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR!!!

Detay Bilgisi

D-Sub
DVI-D
DVI-I
Dahili Hoparlör
Dahili Kamera
Dual Link DVI
HDCP
HDMI
Komponent
Kompozit
S-Video
TCO 03
TCO 06
USB Port
İlan Etiketleri : LİLLİPUT A7S 4K,LİLLİPUT A7S,LİLLİPUT A7S monitör,LİLLİPUT A7S monitor,LİLLİPUT harici monitör,7 " harici monitör,harici monitör,4k harici monitör,7" 4k dslr mmonitör,
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.