Kiralık Dedektör Arex 17 ***** Uğur Elektronik Kalitesiyle *****İlan Numarası : #706

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

İlan Numarası
#706
Eklenme Tarihi
23 Nisan 2019
Marka
Arex
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Kiralık Dedektör Arex 17

kiralık dedektör arex 17 : Derin arama dedektörü kiralamak isteyenlere en uygun fiyata en iyi dedektörü kiralama imkanı sunuyoruz,Arex 17 dedektör özellikleri ile derin arama dedektörü sınıfındaki diğer rakiplerini geride bırakmaktadır.
kiralık dedektör fiyatları için iletişime geçiniz.

  • Maksimum Derinlik

  • Tahmini Derinlik Hesaplama

  • Boşluk Tespiti

  • Metal Ayrımı

  • Mineral Ayrımı


Arex 17 diğer rakiplerinden ayıran en etkili faktörlerden birisi derinliktir,rakipleri 1x1m ve 1,5x1,5m başlıklarla Arex 17 dedektörün tespit derinliğine inmeye çalışmaktadırlar.

Tespit edilen metalin tahmini derinliğini hesaplama özelliği;
Sinyal çapını tespit ederek tespit edilen metalin tahmini derinliğini öğrenebilirsiniz alınan veri %100 olarak doğru kabul edilemez,yanılma payı mevcuttur fakat zaman içerisinde tecrübe eden kullanıcılar alınan veri ile aynı derinlikte tespitlerde bulunmuştur.

Boşluk Tespiti;

Çoğu metal dedektörü boşluk tespiti konusunda zorlansada arex 17 boşluk,mezar,tünel ve odayı algılama derinliğinde ise genel aramada grafikleri aşşağıya doğru vererek ve ayrım bölümünde ekranda "boşluk" yazarak tespit edebilmektedir.

Metal Ayrımı;

Arex 17 metal ayrımı konusunda rakiplerinden kat kat üstüne performans ile çalışmaktadırTespit edilen metal;
Altın = Altın
Demir = Değersiz
Bakır,Bronz,Gümüş,Tunç = Değerli
Olarak ekranda yazmaktadır.

Not: Kaplama metaller,karışım metaller dedektörleri yanıltmaktadır,Arex 17 dedektör bu tür metallere "Çift Sinyal" vermektedir bu sayede kullanıcı tespit edilen noktada tespit edilen metalin çöp,atık metal olduğunu anlamaktadır.

Mineral Ayrımı

Çoğu dedektörün boşluk veya metal olarak sinyal verdiği mineralli taşları Arex 17 dedektör "mineral" olarak ayırmaktadır,rakiplerine özellikleri ile fark atan Arex 17 kolay kullanımı sayesinde arazideki en iyi yardımcınız.

kiralık dedektör merkezi

Arex 17 Dedektör Resimleri;

kiralık dedektör arex 17

kiralık dedektör arex 17

kiralık dedektör arex 17

kiralık dedektör arex 17

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin


0530 181 94 71
0530 894 40 17
0553 950 95 77
0533 453 95 77
0216 310 95 77


TÜRKİYENİN İLK TÜRKÇE DEFİNE ,HARİTA VE TILSIM KİTABINI İNCELEDİNİZ Mİ? HEMEN TIKLAYIN !!!

İlan Etiketleri : Kiralık Dedektör Arex 17,arex 17,arex define dedektörü,altın dedektörü,metal dedektörü,kiralık dedektör,uğur elektronik
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.