İzmir Kiralık Drone Profesyonel Ekipmanlarİlan Numarası : #1036

Türkiye / Manisa / Şehzadeler

İlan Numarası
#1036
Eklenme Tarihi
06 Şubat 2019

Osmanlı tarihinde büyük şehzadeler yetiştiren ilimiz de Manisa Hava Çekimi hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Manisa il ve ilçelerinde ister havadan video, isterseniz havadan fotoğraf hizmeti ile 7 gün sizler için çalışıyoruz. Ziraat alanları, tarlalar, fabrikalar, işletmeler, turizm işletmeleri, kurumlar, belediyeler başta olmak  üzere dilediğiniz her sektör ve işleriniz için hava çekimi çözümümüz var.

MANİSA HAVA ÇEKİMİ

Drone larımız 120 metre yüksekliğe kadar Manisa hava çekimi hizmeti vermektedir. Meskun mahaller dışında kalan alanlarda izin işlemlerini ekibimiz büyük titizlikle takip edip SHGM den gerekli izinler alındıktan sonra uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Özel uçuş izinleri ile 500 metre yüksekliğe kadar verdiğimiz hizmetlerimiz içerisinde havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi, 360 panoramik resim ve videolar bulunmaktadır. Ham şekilde dosya teslimi yapabildiğimiz gibi aynı zaman da kurgu ve montajlanmış film haline getirilmiş şekilde de sizlere sunabilmekteyiz.

NEDEN MANİSA HAVA ÇEKİMİ

Yerden edinilen fotoğraf ve videolar kısıtlı bir alanı kapsadığı için detaylandırıcı bilgilere sahip olmanızı engellemektedir. Oysa ki 120 metre yükseklikten yapılmış Manisa Hava Çekimi, detaylı kareler ile kalmayıp aynı zamanda sizlere 4k kalitesinde videolar da sunmaktadır. Bazen tarlanıza ektiğiniz mahsulün durumu, bazen yaptığınız çevre düzenlemeleri, agrega sahalarının kontrolünde işinizi kolaylaştıracak en büyük yardımcınızdır.

MANİSA HAVA ÇEKİMİ BAŞLICA KULLANILAN ALANLAR

Çevre düzenleme ve peyzaj

Agrega sahaları kontrolü

Maden ocaklarının denetimi

Şehircilik

Haritacılık topografik haritalama

Fabrikalar

Manisa Organize Sanayi Bölgesi planlama alanları

Köyler ve beldeler tanıtımı

Yakıt istasyonları

İnşaat sahaları

Belediye çalışmaları

Üniversitelerin hava çekimi

Manisa hava çekimi hizmetleri aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Manisa Hava Çekimi Fiyatları

Havadan çekimler için belli sabit fiyatlandırma yapılamamaktadır. Bunun bir çok nedeni olduğu gibi başlıcaları uçuş yüksekliği, çekim süresi, çekim yapılacak alanın zorluğu, uzaklık, ulaşım gibi etkenlerdir. Tozlu bir ortamda yapılacak çekim ile temiz bir alanda yapılacak çekim arasında drone bakım maliyetleri arasında fark oluşturacaktır.

Yaklaşık olarak maliyetlere göz atacak olursak SHGM İha 0 Ticari lisanslı pilotlarımız ile gerçekleştirdiğimiz çekimler batarya başına uygun fiyatlara gelmektedir. Hele ki eskiden hava çekimi için yapılan helikopter kiralamalarını düşünecek olursa neredeyse günümüzde ki maliyetler yok denecek kadar azdır.

NEDEN KİRALIK DRONE

Aslına baktığımızda bir çok nedenden dolayı drone kiralamanın daha mantıklı ve maliyetsiz olduğunu belirtebiliriz. Bakım maliyetleri olsun, düşme riski olsun, izinler, lisanslar, kayıtlar derken zaten bakmışsınız başladığınız işten uzaklaşıp odak noktanızı kaybetmişsiniz. İşte bizde bu nokta da İzmir Kiralık Drone hizmeti için kolları sıvıyoruz. Hem sizi kendi odak noktanız olan işinizden uzaklaştırmıyor hem de profesyonel ekibimiz ile sizler için kaza maliyetlerini sıfıra indiriyoruz. Drone kiralama hizmetinden faydalandığınızda ” Havadan olan hiç bir şey havada kalmaz” sözünün pişmanlıklarından sizi uzak tutuyoruz. Ayrıca drone ların bakım maliyetleri için harcayacağınız bütçeyi de sıfıra indirmiş oluyoruz.

İZMİR KİRALIK DRONE FİYATLARI

Drone kiralama fiyatları modele, uçuş süresine, uçuş zorluğuna, uzaklığa, uçuş yapılacak yerde ki  koşullara bağlı olarak değişmektedir. İsterseniz ekipmanlar sayfamızdan izmir’de kiralık drone modellerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm sormak istediğiniz konu ve sorular için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

DJİ S1000

Genellikle film çekimleri için kullandığımız,zenmuse gimbal ile SLR fotoğraf makinesi ya da video kameraların bağlandığı ekipmanımız.8kg ağırlık taşıyabilen 3000 feet yükseklikte stabil uçma yapısına sahip S1000,sahip olduğu 4 takım piliyle her bir kalkışta 15dk olmak üzere toplamda 60 dk çekim yapabilir.Maksimum 24km/s rüzgar hızında uçabilen s1000 stabil gimbalı sayesinde 4k çözünürlükte titreşimsiz videolar çekebilmektedir.Film çekimleri,şirket tanıtım filmleri ya da organizasyonlarında bizi arayabilir pilotlu olarak günlük kiralayabilirsiniz.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

 

DJI INSPIRE 1

Inspire 1 kamerası üzerinden gerçek zamanlı olarak aktarılan 720p HD görüntüyü mobil cihazlarınız üzerinden kusursuz bir şekilde takip edebilir.Bu özellik DJI firmasının Lightbridge teknolojisinin geliştirilmesiyle modele kazandırılmıştır, bu özellik ile 2km mesafeye kadar görüntü aktarımı gerçekleştirebilir.Maksimum 1000 feet yükseklikte stabil uçabilmekte ve tek seferde 15dk havada kalabilmektedir.Katlanır iniş takımları sayesinde daha geniş açılarda çekim yapmaya elverişli olan Inspıre 360 derece dönebilen gimbali sayesinde mükemmel dönüşler ile  mükemmel görüntüler elde edebilmektedir.

 

• Video: 4K @ 24-30 fps, veya 1080p @ 24-60fps,
• Foto: 12 Megapixel
• Lens: 9 grup halinde 9 bileşenden meydana gelir, bir aspherical lens bileşen ile distorsiyon engellenir.
• 1/2.3 inch CMOS sensör
• 94⁰ geniş-açı FOV
• 3-eksen, 360⁰ dönebilen gimbal

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz

PHANTOM4 PRO

 

Dji firmasının belki de en mükkemmeli ekpmanlarımız arasında.4 yönlü engelden kaçınma sensörüyle,en karmaşık alanlarda bile kusursuz çekimler yapmamızı sağlıyor.Ayrıca gps sinyali olmadığı kapalı alanlarda akıllı uçuş teknolojisi ile küçük mekanlar için bile vazgeçilmezimiz.4k kameraya sahip olan bu hava aracımız aynı zamanda mekanik shutter a sahip.Bu da çok daha güzel resimler ve gece çekimlerinde düşük ışık aralıklarında bile mükemmel görüntüler elde etmemizi sağlıyor.Havada kalma süremiz ortalama 22 dk.Ancak pil değişimi kısa sürdüğü için ortalama 60dk havadan çekim yapabilme olanağımız mevcut.Maksimum 35km/s rüzgarda uçma yeteneğine sahip hava aracımız bu koşullarda bile mükemmel sonuçlar veriyor.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

DJI MAVIC PRO

Hemen hemen PHANTOM4 PRO nun tüm özelliklerine sahip olan küçük hava aracımız özellikle kalabalık olan bölgelerde,takip isteği olan çekimlerde ve rüzgarsız havalarda kullandığımız ekipmanımız.15km/s rüzgar hızına kadar stabil çekimler alabilen mavic pro entegre kamerasıyla 4K çözünürlükte video çekmemize olanak tanıyor.Akıllı uçuş teknolojisi ile kapalı alanlarda dahi stabil uçuşa sahip olan mavic tek pilot ile istediğiniz çekimleri yapabiliyor.Havada kalma süresi malesef 14 dk ile sınırlı.

 

• Video: 4K @ 24-30 fps, veya 1080p @ 24-60fps,
• Foto: 12 Megapixel
• Lens: 9 grup halinde 9 bileşenden meydana gelir, bir aspherical lens bileşen ile distorsiyon engellenir.
• 1/2.7 inch CMOS sensör

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

DJI OSMO 4K

Bu el gimbali ve tümleşik kameramız 4k 30fps görüntü kalitesine sahip.Genel olarak etkinlik,mezuniyet,belgesel çekimlerinde kullandığımız osmo yürüken bile titreşimsiz görüntüler elde etmemizi sağlıyor.Aynı zamanda tarihi eser er çekimlerinde pan ve tilt özellikleriyle vazgeçilmez yardımcımız.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

GOPRO HERO5

4k Video Kaydı

1mp Resim

Su Geçirmezlik

Sesle Kontrol

Görüntü Dengeleyici

GPS

Bulut Teknolojisi

Wifi + Bluetooth

 

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

SONY A7 FULL FRAME

 

S1000 modelimizde havadan çekimler için kullandığımız full frame fotoğraf makinesi.Gimbal sayesinde havada 360 derece görüntüleme yapan aynı zamanda panaromik çekimler için muhteşem görüntüler almamızı sağlayan ekipmanımız,.SLR değiştirilebilir lens yapısıyla (24-70mm,50mm,70-200mm,10-20mm) tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamaktayız.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

 
 

HAVA ÇEKİMİ SEKTÖRLER
Belediyelerin hava çekimleri - Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Hava Çekimi - Otellerin Hava Çekimi - Kamp Alanlarının Hava Çekimi - Limanların Hava Çekimi - Turizm İşletmeleri Hava Çekimi - Sanayi Hava Çekimi - Üretim Tesisleri Hava Çekimi - İnşaat Firmaları Hava Çekimi - Denizcilik İşletmeleri Hava Çekimi - Tarım Hava Çekimi -Madencilik Hava Çekimi - Fabrika Hava Çekimi - Konser Hava Çekimi - Etkinlik Hava Çekimi - Marinalar Hava Çekimi - Kule Vinç Hava Çekimi - Tesis ve İşletmeler Hava Çekimi - Köy Hava Çekimi - Belde Hava Çekimi - İlçe Havadan Çekim - Enerji Santrali Hava Çekimi - Rüzgar Tribünü Hava Çekimi - Film Hava Çekimi - Prodüksiyon Hava Çekimi - Belgesel Hava Çekimi

Çalışma Günleri

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
İlan Etiketleri : manisa havadan çekim,drone kiralama,manisa drone kiralama,manisa hava çekimi,manisa drone çekimi,düğün drone çekimi,manisa kiralık,manisa prodüksiyon
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.