HİDROLİK KAFA - PİKOLOFİLM KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #624

239,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#624
Eklenme Tarihi
22 Mayıs 2019
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

HİDROLİK KAFA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Fiyat Performans Lideri: 

Hidrolik Tripod Head’in öne çıkan özelliği minimum fiyata maksimum fayda sağlayabilmesidir. Hidrolik Tripod Head ile profesyonel işlerinizi rahatça ve daha uygun fiyata halledebilirsiniz. Üstelik tamamen metal kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Hidrolik Kaymanın Rahatlığına Erişin: 

Hidrolik Tripod Head’in en belirgin özelliği hidrolik olmasıdır. Hareketlerinize tepkime sağlar ve kadrajınızın daha soft, düzgün geçişli olmasını sağlar.

Ergonomik & Kaliteli Tasarım: 

Hidrolik Tripod Head sağlam ve kullanışlı tasarımı ile profesyonel çekimlerinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Tamamen alüminyumdan üretilen Hidrolik Tripod Head’in tutma yerleri ise kaliteli plastiktir.

Boyundan Büyük Taşıma Kapasitesi: 

Hidrolik Tripod Head güçlü mekanizması sayesinde yaklaşık 8 kg’ye kadar rahatça taşımak için tasarlandı.

Uzatma Kolu ile Rahatça Hareket Edebilirsiniz: 

Hidrolik Tripod Head’in uzun kolu sayesinde rahatça kullanabilirsiniz.

1/4 ve 3/8” Tripod Girişi:

Büyük sistemleriniz için 3/8” girişi daha küçük ve yaygın olan sistemleriniz için ise 1/4” girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca 1/4” to 3/8” converterda ücretsiz olarak Hidrolik Tripod Head’in paket içeriğine dahildir.

360* Dönebilme ve Pratik Plate: 

Hidrolik Tripod Head 360 derece her yöne istediğiniz noktaya ulaşabilir. Ayıca hızlı ve kolay çıkan plate son derece pratiktir.

3 Eksenli Hareket Alanı: 

Hidrolik kafa ile 3 eksende hareket edebilirsiniz. Bu hareketlerinizi de tamamen soft bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Kafada bulunan hidrolik sistemi sayesinde sizin hareketlerinize tepkime yaratarak pan ve tiltlerin yumuşak ve sinematografik sistematiğe uygun geçmesini sağlar. Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Teknik Detaylar:

 

Model:Hidrolik Tripod Head
Meteryal:Alüminyum & Çelik
Standart Taşıma Kapasitesi:8 Kg
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:210 mm x 110 mm
Ağırlık:503 GR

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet Hidrolik Tripod Head
  • 1 adet 1/4” to 3/8” Converter Vida

 

.

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR...

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : HİDROLİK TRİPOD KAFASI,TRİPOD KAFASI,PANAROMİK KAFA,UCUZ HİDROLİK TRİPOD KAF,PİKOLOFİLM TRİPOD KAFASI,PİKOLOFİLM
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.