H1524 Perde Beton Kalıbı - HESKON KALİTE VE GÜVENCESİYLEİlan Numarası : #854

Türkiye / İstanbul / Küçükçekmece

İlan Numarası
#854
Eklenme Tarihi
28 Ocak 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır


Tekstürlü Desenli Perde Beton Kalıpları Plyywood-Kontrplak veya Çelik Kalıplara yapıştırılarak kullanılır. Seri imalat beton  dökümlerine uygundur, uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Esnek ve kırılmaz olup, Plyywood - Kontrplak veya Çelik Kalıplara yapıştırılarak kullanılır. Yapıştırılan kalıpların kenarlarına silikon veya mastik macunlarla kapatarak beton şerbetinin kalıbın arkasına geçmesi önlenmelidir.  Kalıp yüzeyleri her beton dökümünden önce Kauçuk kalıplara uygun Kalıp yağları ile yağlanmalıdır.

Kalıplarımız isteğe göre  ''Poliüretan Kauçuk''  ve '''Takviyeli Fiberglass''  olarak imal edilmektedir. Bu sayfada yer alan üç boyutlu perde beton çizimleri tanıtım amacıyla yapılmıştır. HESKON,teknik açıdan gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Sipariş veren müşterilerimiz bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Fiberglass Desenli - Tekstürlü Perde Beton  Kalıpları : Orta Sert yapıda fiberglass  kalıplardır,  Plyywood - Kontrplak veya Çelik Kalıplara  vidalanarak  kullanılır. Vidalanan kalıpların kenarlarına silikon veya mastik macunlarla kapatarak beton şerbetinin kalıbın arkasına geçmesi önlenmelidir,  orta vadeli beton dökümlerinde tercih edilen kalıplardır, Fiberglass kalıplar her beton dökümünde mineral beton kalıp ayırıcı yağlar ile yağlanmalıdır. İstenilen her  desen ve ebatta üretim imkanı vardır. 

H1524 PERDE BETON KALIBI

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ !!!

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No: 5 
Küçükçekmece / İkitelli 
İstanbul 
34306 
TÜRKİYE 
e-Posta:  info@heskon.com

Telefon: +90 212 485 75 00

Faks: +90 212 485 11 99

Cep Telefonu: +90 532 777 63 80

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

İlan Etiketleri : heskon,heskon perde kolon,heskon beton kalıbı,desenli beton kalıbı,desenli perde kolon,estetik perde kolon
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.