Garrett Pro Pointer AT Pinter Dedektörü ***** Uğur Elektronik Kalitesiyle *****İlan Numarası : #707

963,27 TL

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

İlan Numarası
#707
Eklenme Tarihi
23 Nisan 2019
Marka
Garrett
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Garrett Pro Pointer AT Pinter Dedektörü

Garrett Pro Pointer AT Özellikleri

Turuncu rengiyle su altında görünebilir ve suda 10 feet (3m) derine inebilir.Külçe ve diğer küçük kıymetli metallerin daha iyi tespiti için Maksimum Hassasiyet sağlar. Üç Hassasiyet Seviyesinden Birini Seçebilirsiniz.

bu yazıyı ugurelektronik.comdan çaldık

Hızlı Ayar: Hızlıca düğmeye basarak büyük metal hedeflerde tam noktasal tespit için cihaz anında arazi şartına uyum sağlar ya da tespit alanını daraltır.

  • Büyük metal hedeflerin yerini tam tespit etmek için arazinin alanını küçültür.

  • Mineralli toprak, ıslak kum, vb şeylere göre cihaz ayar edilebilir.

  • İstenilen metal hedefin ebatını / konumunu gösterir.

  • Büyük metal hedefin kenarlarını tanımlar.

  • Büyük bir metal hedefin sinyalinin yanı sıra birçok metal hedefin noktasal tespitini de yapar.bu yazıyı www.ugurelektronik.com dan çaldık

Kayıp Pro-Pointer Alarmı: Hiçbir tuşa basmadan geçen 5 dakikadan sonra, cihaz periyodik uyarı sesi vermeye başlar.Cihaz kullanılmadığında uyarı sesinden 60 dakika sonra otomatik olarak cihaz kapanır; pil ömrünü arttırır.

Basit, tek bir tuşla açma, ayarlama, hassasiyet ayarlaması ve Gizli mod.İstenilen metal objenin derinliğini tespit etmek için noktasal hedef tespit özelliği yanında inç ve cm olarak da göstermektedir.Bedene takılı şekilde de kullanılabilir.Eldivenle bile basılaiblen kolay açma kapama düğmesi mevcuttur.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin


0530 181 94 71
0530 894 40 17
0553 950 95 77
0533 453 95 77
0216 310 95 77


TÜRKİYENİN İLK TÜRKÇE DEFİNE ,HARİTA VE TILSIM KİTABINI İNCELEDİNİZ Mİ? HEMEN TIKLAYIN !!!

İlan Etiketleri : Garrett Pro Pointer AT,garrett pointer dedektör,garrett dedektör,metal dedektörü,uğur elektronik,uğur kulaç,pointer dedektörü
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.