GO PRO OMNİ 360° VİDEO ÇEKME KÜRESİ - PİKOLOFİLM KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #623

299,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#623
Eklenme Tarihi
06 Ocak 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Go Pro Omni 360° Video Çekme Küresi

Yenilikçi:

Sektörü yakından takip ediyorsanız yeniliklerin ne kadar elzem olduğunun da farkındasınızdır. Pikolo Film 360 derece video küresi en son yeniliklerden birisidir. 360 derece fotoğraflar ve videolar çekebilmek için binlerce lira vermeye gerek olmadan ekonomik bir şekilde ekipman sahibi olabilirsiniz.

Fiyat Performans Lideri:

Türkiye’de bizden daha uygun 360 Derece Video Çekme Küresi satan başa bir yer yok! Muadilleri binlerce lira. İnternetten araştırıp bakabilirsiniz. Hatta araştırmalarınız sonucunda  Video Çekme Küresi’nin neredeyse sadece Pikolo Film’de satıldığını görebilirsiniz.

Ergonomik & Kaliteli Tasarım:

360° video çekme küresi portatiftir. Ağır değildir. Sağlamdır. Parça sıkıntısı yaratmaz.

İçinde 360° Gezebileceğiniz Fotoğraflar ve Videolar Yaratın:

360 derece video veya fotoğraf çekmek yeni trendlerden ve yeni teknoloji gerektiren prodüksiyon işlemleri arasında yer alır. 360 Derece Video Çekme Küresi ile önce fotoğraflar çekersiniz. Sonra çektiklerinizi post prodüksiyon işlemine sokarsanız. 360* video çağın son trendlerinden. post prodüksiyonu zahmetli olsa da kazancı fazlaca tatmin edici. Ayrıca 360° prodüksiyonlar için size ücretsiz yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her Türlü soru ve sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Su Altı ve Havadan Çekim için Uygundur:

360 derece Go Pro Omni video küresi ile aksiyon kameraların housingi ile takabilirsiniz ve su altında rahatça 360° video çekebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı özel çalışma ile drone bağlantı aparatı ile drone da takabilirsiniz.

Otel, Restoran, Emlak & Kurumların İhtiyacı 360° Fotoğraf ve Video:

360 derece fotoğraf herkesin uğraştığı bir alan değil. Boş olan sektörü iyi değerlendirip bu işten para kazanabilirsiniz. 360° video özellikle son dönemlerde firmaların aradığı fakat uygun fiyata bulamadığı bir hizmet. Bunu değerlendirip ekipman parasını yapacağınız ilk işten rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

360 Derece Video Çekimi ile Özgürce Çekim Yapın:

360 derece fotoğrafları birleştirerek sanal turlar yapabilirsiniz. Bu turlar prodüksiyonel anlamda çok zahmetlidir fakat getirileri çok fazladır. Ayrıca güncel olarak sanal tur yapan yapım şirketi sayısı da oldukça azdır.

VR Teknolojisi :

Günümüzün son trendlerinden VR teknolojisine içerik sağlamak için 360* Video Çekme Küresi kullanabilirsiniz. Yaptığınız fotoğraf ve videolar vr ile gösterilebilir.

6 Adet Aksiyon Kamera ile Çalışın :

360° video çekme küresi 6 adet aksiyon kamera ile full hd kayıt yapar. bunların hepsi birleştirilir ve ortaya inanılmaz görüntüler çıkar. Go pro, Xioami yi, Sjcam ve bir çok aksiyon kamera ile kullanıma uygundur.

Butik üretimin yararı, tamamen kişiselleştirilebilir olması:

İstediğiniz herhangi özel bir kriteri anında ekleyebiliyoruz. 3D yazıcı ile sliderın üzerine kabartma veya oyma ile adınızı ya da şirketinizin adını yazabiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınıza uygun piyasada bulamayacağınız özel aparatları sizin için tasarlayıp üretebiliriz.

 

 

Teknik Detaylar:

 

Model:360 Derece Go Pro Omni Video Çekme Küresi
Meteryal:PLA + ALÜMİNYUM
Standart Taşıma Kapasitesi:3 Kg
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:15x15x14.5
Ağırlık:350 GR

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet 360° Video Çekme Küresi
  • 1 adet Çanta
  • Yedek Vida ve Pullar

 

.

Ürün ile İlgili Videolar:

İlan Etiketleri : GOPRO OMNİ 360,OMNİ 360,GOPRO OMNİ,360 VİEO ÇEKMEK,360 video nasıl çekilir?,vr video nasıl çekilir?,vr video
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.