FARMASİ HİNDİBA KAHVESI-NİSA FARMASİİlan Numarası : #1615

25,00 TL

Türkiye / Mersin / Tarsus

İlan Numarası
#1615
Eklenme Tarihi
24 Aralık 2019
Tipi
Diğer
Çalışma Şekli
Çift Kullanım
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

FARMASİ NUTRİPLUS HİNDİBA KAHVE
Farmasi Grain Beverage With Chicory 100 Gr 

  • Bu ürünün sindirim sağlığı üzerinde önemli etkileri bulunmaktadır. Lif kaynağı olması sebebiyle sindirim sistemini iyileştirir ve sistemin daha sağlıklı çalışmasında önemli bir rol oynar. Bağırsak mikrobiyotasının geliştirilmesi aşamasında yardımcı olur.
  • Bağırsakları rahatlatarak kabızlığın engellenmesine yardımcı olur. Düzenli tuvalet alışkanlığı kazanılmasını kolaylaştırır.
  • Kan şekerinin düzenlenmesini destekler ve insülin direnci üzerinde olumlu etkileri vardır. Kan şekerinde ani yükselmelerin ve düşmelerin yaşanma ihtimalini ortadan kaldırır.
  • Kalp rahatsızlıkları, kanser ya da diyabet gibi durumlara neden olabilecek inflamasyonun azaltılmasına yardımcı olduğu bilinir.
  • Her ürünün fazla tüketilmesinin zararlı olabileceği gibi yan etkileri göz önüne alınarak tüketiminde aşırıya gidilmemelidir. 

110 TL KARGO ÜCRETSİZDIR

AYRICA SİZ DE NİSA FARMASİ AYRICALIK VE İNDİRİMLERİNDEN FAYDALANMAK İSTERSENİZ HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!!!

İlan Etiketleri : nisa farmasi,tarsus farmasi,mersın farmasi,farmasi siparıs ve uyelik,farmasi uyelik ve linki,farmasi hindiba kahvesı,hindiba kahve,zayıflatıcı kahve,sindirici kahve,kabızlık g
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.