FARMASİ DR C.TUNA BİBERLİ MASAJ JELİ -NİSA FARMASİİlan Numarası : #444

27,99 TL

Türkiye / Mersin / Tarsus

İlan Numarası
#444
Eklenme Tarihi
24 Aralık 2019
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Farmasi Dr.c.Tuna 2x Double Etkili Biber Balsamı Masaj Jeli 250ml

İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülü ile yorgunluk hissiniz tamamen ortadan kalkıyor!
Kırmızı biber, zencefil, ısırgan otu ve mentol ile zenginleştirilmiş bu mucizevi karışım sayesinde yorgun bacak ve ayaklarınız yeniden canlılık kazanır.

Eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz keyiflenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Zebcefil anavatanı Çin olan ve bilinen en eski şifa bitkilerinden biridir.

Günümüzde genellikle tropik bölgelerde yetişmektedir. Baharatlı içeriği sayesinde kan dolaşımını stimüle eder.
Cildin nem dengesini düzenler.

Fenoloik asit sayesinde antiseptik etkiye sahiptir. Isırgan otu, ısırgangiller familyasına ait çok şifalı bir bitkidir.
Yabani olarak Orta ve Doğu Avrupa'da yetişmektedir.

Cildin mineral dengesini sağlar. İçeriğindeki vitaminlerle cildi besler. Yeterli miktarda uygulayın ve nazikçe masaj yapın. Rahatladığınızı anında hissedeceksiniz.

Doktor Cevdet Tuna’nın medikal alandaki 66 yıllık mesleki birikimiyle elde edilen özel formüllerden biri olan Farmasi Dr. C. Tuna 2x double etkili biber balsamı masaj jeli, yorucu iş günü ya da uzun süreli yürüyüşler sonunda ayak ve bacaklarındaki ağrılardan yakınan kişilere, benzersiz bir rahatlama deneyimi yaşatıyor. Bu kolayca tatbik edilen ürün, ev işlerinin bitap düşürdüğü ev hanımlarına ya da aktif olarak spor yapan kişilere de hitap ettiğinden, özenle toplanmış bitkilerden aldığı faydayı, bütçeden tasarruf ettirerek, geniş kullanıcı portföyüne sunuyor.

Teninizdeki Eşsiz Rahatlama ve Yenilenme Hissi

 • Farmasi Dr. C. Tuna 2x double etkili biber balsamı masaj jeli, içerdiği bitki özleri sayesinde, bitkilerin onarıcı ve yenileyici gücünü, ayak ve bacaklarınızın yorgunluğunu almak için kullanıyor.

 • Kolay uygulanabilen bu bitkisel masaj jeli, anında teniniz tarafından emilerek, ardında yapışkanlık hissi bırakmadan, kısa sürede etkili sonuç almanızı sağlıyor.

 • İçeriğindeki bitkilerin iki kat yoğunlaştırılmış formülü ile bu biber balsamı, uygulandığı bölgede hızlandırdığı kan dolaşımının etkisiyle, eşsiz rahatlama ve yenilenme hissi yaşatıyor.

 • Sabah akşam kullanılabilen bu masaj jeli sayesinde, sabah uyandığınızda güne canlanmış olarak başlamak ya da geceleri kaliteli bir uyku deneyimi yaşamak hayal olmaktan çıkıyor.

 • Ürünün içindeki ısırgan otunun antiseptik etkisi, ayak ve bacak bölgelerinizde gelişebilecek enfeksiyonlardan sizi koruyarak, antimikrobiyal bir temizlik ve arınma yapıyor.

 • Bu mucizevi karışım, teninizin ihtiyacı olan mineral, vitamin, nem ve bakımı en ekonomik yönden sağlıyor.

Ayak ve Bacaklarınız İçin İki Kat Yoğunlaştırılmış Etki

 • Ürün tipi: Masaj Jeli

 • Ürün İçeriği: Biber Balsamı

 • Uygulama Bölgesi: Ayak ve bacak bölgelerinde uygulanabilir.

 • Koku: Hafif, özel esans

Farmasi Dr. C. Tuna 2x double etkili biber balsamı masaj jeli, iki kat yoğunlaştırılmış formülü ile etkinliği arttırılmış olan canlandırma özelliğiyle de öne çıkıyor.

Tek Tüpte Yorgunluğa Son

 • Ürün Hacmi: 250 ml.

 • Ürün Etkin Madde: Kırmızıbiber, zencefil, ısırgan otu ve mentolle zenginleştirilmiş formül

 • Tüp biçimle kolay kullanılabilir ambalajı ile adresinize ulaşan bu masaj jeli, baharatlı içeriği sayesinde kan dolaşımınızı hızlandırarak, ayak ve bacaklarınızdaki yorgunluğa son veriyor.

 • Masaj jelinin biber balsamı içindeki ısırgan otu, fenolik etkisi ile mikroplardan arındırıcı etki gösteriyor.

 • Ürünün içeriğine ilave edilmiş vitamin ve minareller, cildinizin ihtiyacı olan direnci kazanmasında yardımcı olurken, kısa sürede, etkili bir nemlendirme yapıyor.

Farmasi: Doktor Cevdet Tuna’nın 66 Yıllık Tecrübesi

Bir Türk markası olan Farmasi, Doktor Cevdet Tuna tarafından 1950 senesinde, Tan Sağlık Hizmetleri’nin kurulması ile halkla buluşuyor. Doktor Cevdet Tuna’nın 66 yıllık profesyonel iş tecrübesi ve birikimiyle elde ettiği özel formüllerinin, marka bünyesinde endüstriyel olarak ürüne dönüştürülmesiyle, bugün 123 ülkeye satışı gerçekleşiyor.

Farmasi laboratuvarlarındaki üretilen kozmetik ve sağlık ürünleri, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalitedeki uluslararası standartlar baz alınarak, çevre dostu metotlarla üretiliyor. Marka, güvenilirlik ve insana hizmeti görev bilen çizgisiyle, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kolay Uygulama, Etkili Sonuç

Biber balsamı masaj jelini, ayak ve bacaklarınıza düzenli masaj yaparak kullandığınızda, kan akışınızı hızlandırdığını, uygulandığı bölgede ısınma ve canlandırma yapmaya başladığını hemen hissedebilirsiniz.

Ürünü, sabah ve akşam olarak kullanabilir, ihtiyacınıza göre dilerseniz günde üç kez uygulama yapabilirsiniz.

Yorgun olduğunu hissettiğiniz kuru ve temiz bölgelere, az miktarda sürerek masaj yapınız. Ovalayarak cildinize yedirdiğiniz jel, hızlıca emilip, yağlanmaya sebep olmayacağından sonrasında tatbik ettiğiniz bölgede yıkama yapmayınız. Ancak ellerinizi bol su ile yıkayınız.

Ürünün, göz, ağız içi mukoza ve açık yaralarınız ile temasından kaçınınız.

Siz de günün sonunda yorgun ayak ve bacaklarınızdan yakınıyor ve şikâyetlerinize kesin çözüm getirecek, bitkisel bir ürün arıyorsanız, bu mucizevi etki gösteren masaj jelini incelemeye başlayabilir, ürünü uygulayan kullanıcıların yorumlarına göz atabilirsiniz.

110 TL KARGO ÜCRETSİZDİR

AYRICA SİZ DE NİSA FARMASİ AYRICALIK VE İNDİRİMLERİNDEN FAYDALANMAK İSTERSENİZ HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!!!

İlan Etiketleri : nisa farmasi,farmasi üyelik ve linki,mersin tarsus farmasi,masaj jeli,farmasi masaj jeli,biberli balsam,biberli jel
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.