Ergonomik Kanguru [M-1050] - Mamadusbaby Kalitesiİlan Numarası : #1107

189,00 TL

Türkiye / Ankara / Çankaya

İlan Numarası
#1107
Eklenme Tarihi
01 Mart 2019
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Mamadusbaby Ergonomik Kanguru [M-1050]

1- 0-4 yaş (7 kg - 20 kg) arasındaki bebekler için kullanılır.

2- 0-4 ay arası yenidoğan bebekler için (ihtiyaç halinde) kanguru ile birlikte sunduğumuz aparatı ürünün iç kısmındaki yuvaya yerleştirerek kullanabilirsiniz. Mamadusbaby yenidoğan aparatı ile doğumdan itibaren sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşıma imkanı sunar.

3- Önde, yanda ve sırtta taşıma imkanı sağlar.

4- Kullanımı çok kolaydır.

5- Bebeğin kangurudaki oturma şekli (M) oturuş pozisyonudur. Bu pozisyon ergonomik bir oturuş desteği sağlar. Bebeğin kalça, pelvis ve omurgasının sağlıklı gelişimi için en doğru pozisyon şeklidir. Bu da doktorların ve dünya kalça sağlığı enstitüsü (Hyp Dysplasia Enstitute) önerdiği taşıma şeklidir.

6- Bebeğin ağırlığını omuz sırt ve bel arasında dengeli bir şekilde dağıtır ve bu nedenle ağrı oluşturmaz.

7- Omuz askılarındaki destek sünger dolgular tüm gün konfor sağlar.

8- İç astarları %100 hava geçiren pamuk kumaştan üretilmiştir.

9- Başlığı sayesinde bebeğinizin başını desteklerken aynı zamanda güneş, ışık ve rüzgazdan korur. Bebeğinizi emzirirken de gizlilik sağlar.

10- Bağımsız araştırma laboratuarlarında yapılan testlerde AZO BOYAR madde içermediği onaylanmıştır.

11- Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Bağlantı yerleri zarf dikişle desteklenmiştir ve üretimde mukavemeti yükek coats iplikler kullanılmıştır.

12- Makinede yıkanabilir (max. 300).

İlan Etiketleri : kanguru,bebek kanguru,erkek bebek kanguru,ergonomik kanguru,kaliteli kanguru,büyük bebek kanguru,büyük çocuk kanguru,mamadusbaby,mamadusbaby kanguru,mamadus baby kanguru
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.