ERSOY EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT ANKARAİlan Numarası : #280

Türkiye / Ankara / Yenimahalle

İlan Numarası
#280
Eklenme Tarihi
24 Ocak 2019

Ev Eşya Taşımacılığı


Ersoy Nakliyat firmasını tercih ederek başta Ankara olmak üzere evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel bir biçimde Türkiye’nin her noktasına şehir içi, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Evden eve nakliyat titizlik ve özen gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu doğrultuda tercih edeceğiniz firmanın profesyonel nitelikte olması ve en iyi taşıma ekipmanlarına yer vermesi gerekmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetinde başarılı bir yol kat etmek için nakliye işleriniz öncesinde müşterilerimize ücretsiz ekspertiz desteği sunarız. Nakliye işlerinin organize edileceği iki veya üç gün öncesinden firmamızı aramanız durumunda müsait olduğunuz bir saatte eşyalarınızın tümü görülür ve size uygun nakliyat programı yapılır. Bu program içinde evinizde kaç kişilik personel kadrosunun hizmet vereceği, evinizi taşıyacak olan aracın belirlenmesini, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türü ve miktarının belirlenmesi gibi hususlar önceden değerlendirilir. Bu tespitler eşyanın bulunduğu evde yapılarak belirtmiş olduğunuz nakliye tarihinde kamyonumuz, personellerimiz ve kullanılacağımız tüm ambalajlama malzemeleri hazırda bekletilir, nakliye tarihinizde evden eve taşımacılık hizmetimiz gerçekleştirilir.

Teknolojiye ayak uydurarak taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer vererek müşterilerimize kusursuz nitelikte nakliye hizmeti sunmayı hedefleriz.

Evden eve nakliyat günü firmamız tarafından sunulacak hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilecektir.

* Mobilya bazlı eşyalar rahat ve kusursuz nitelikte taşınabilmesi açısından eşyalarınıza demonte yaparız. Firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından mobilya eşyalar demonte edildikten sonra özel malzemelerine sarılarak demonteyi yapan personel tarafından araç içine yolda seyir halinde giderken zarar görmeyecek bir şekilde araçlarımıza istiflenir. Eşyanın gideceği yeni evde ise yine personel tarafından demonte edilen eşyalara montaj işlemi yapılarak müşterimizin istediği yere eşyanın kurulumu sağlanır.

* Kumaş türünde bulanan koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk olarak streç naylon malzemelere daha sonra ise kalın bir maddeye sahip havalı naylonlara sarılarak araç içine personellerimiz tarafından taşınır. Eşyanın gittiği yeni evde ise müşterimiz talep ederse eğer ambalajlanan malzemeler paketlerinden açılır ve kaba dizaynı personellerimiz tarafından yapılır.

* Kırılacak bardak, tabak, porselen ve yemek takımı gibi eşyalar özel kağıt malzemelere tek tek sarılır. Cam ve porselen takımı eşyalar sarıldıktan sonra düşme sırasında zarar görme ihtimali çok az olan köpüklü karton koliler içine konularak aracımıza personellerimiz tarafından yüklenir. Eşyanın gittiği yeni evde ise mutfak dolaplarınızın içine eşyalarınız konulur.

* Elbise dolabınız içindeki kıyafetler ütüsü kırışmadan şeffaf poşetler içine konularak askılı dolaplarımız içerisinde taşınır.

* Elektronik eşyalar streçlere sarılarak olası çizilme durumlarına karşı korunur ve karton koliler içine dikkatli bir şekilde konularak araç içine konulur. Eşyanın getirildiği yeni evde ise personellerimiz tarafından çalışır bir konuma getirilerek teslim edilir.

Evinizde bulunan tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Özel asansörlü taşıma ekipmanları kullanılır ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmeti müşterimize sunulur.

Bu hizmetimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini Ersoy Nakliyat firması ile alabilirsiniz.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Şehirler Arası Nakliyat başlıklı konumuzda şehir içi taşımacılık, şehirler arası nakliye nitelikleri, fiyatları ve uzaklık mesafesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat


İnsanoğlu yaratılışından bu yana kendini giderek geliştirmektedir. Şöyle ki başta çadırlarla başlayan inşa serüveni gün geçtikçe yerini başlangıç evlerine ardından da günümüz teknolojisi vesilesi ile devasa binalara bırakmaktadır. Böylelikle insanoğlu kendini yenilemenin verdiği özgüven ile tarihe isimlerini yazdırmış ve bunun sonucunda da dünya üzerine ölümsüz birer eser bırakmışlardır.

Öte yandan, insanlığın gelişimine şöyle bir göz atacak olursak sürekli kendimizi yenilediğimizi görürüz. Evlerin şekli ve şemali, uzunluğu ve kısalığı, kısacası ev ile ilgili her türlü yeniliğe açık olarak ilerlemekteyiz. Bu yolda ilerlememizin sonucunda İslamiyet Öncesi yıllarda Romalı mimar Vinicius'un ilk asansör deyimleriyle asansör günümüz dünyasındaki yerini almaktadır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki insanlar asansörler ile taşınmayı isterler; özellikle bir gökdelen veya dört ila beş katlı bir apartmanda oturuyorsanız. İşte biz de bu hedeflerle yola çıkarak işi ayrıntılı olarak irdeleyerek ve gereken en iyi malzemeyi, en uygun fiyata tamamlayarak sizler için Asansörlü Taşımacılık kurduk.

Bu taşıma sistemi ile artık siz de yorulmadan yukarılara çıkmanın keyfini yaşayabileceksiniz. Günlük hayat bazen oldukça yorucudur. Örneğin; annelerimiz ve anneannelerimiz daima pazar alışverişine gitmeyi severler. Bu pazar alışverişlerinde alınan kilolarca sebze ve meyve vardır. Bu sebze ve meyveleri elinizde en üst katlara kadar taşımak akıl karı olmamasının yanı sıra oldukça yorucu bir eylemdir. Peki, nedir yapmamız gereken şey? Yapmanız gereken şey bizlere ulaşarak bu sorunun çözümü için gereken işinin ehli kişiye haber vermektir. Uzman kadromuz, sizler için önce bir daire veya gökdelen planı hazırlayacak, ardından da gereken malzeme ve işlemler yapılarak asansörleriniz hazırlanacaktır.

Çoğu insan asansörde kalma tehlikesiyle karşılaşır. Fakat bizim teknik servisimiz olası bir kalma anında hemen dairenize veya gökdeleninize gelerek bu sorunu çözecektir. Teknolojinin bize sunmuş olduğu sayısız nimetlerden sadece biri olan asansörü kullanmaktan artık korkmayın. Siz güvenle temin ettiğiniz ürünleri yaşamanın keyfini yaşarken biz de asansörlerimiz ile sizleri geleceğe taşıyalım.

Bir sonraki hizmet sayfamız olan Antika Eşya Taşımacılık başlıklı konumuzda ücretsiz keşif,antika eşyanın önemi, taşıma öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Mado LogoÇaykur LogoNtv Logo
Otacı LogoArıkanlı Holding LogoYapı Kredi Logo

Vakıfbank LogoLazzoni LogoSiemens Logo
Allians LogoMemorial LogoTürk Net Logo

Ersoy Nakliyat İletişim Bilgilerimiz


Ersoy Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti.

Tel: 0(312) 335 74 86 / 0(312) 335 65 03 Pbx

Cep: 0(533) 221 37 31 / 0(507) 698 75 06

Adres: Demetgül Mah. 413 Sok. No: 61/C Yenimahalle / Ankara

E-Posta: info@ersoynakliyat.com.tr

Web: www.ersoynakliyat.com.tr

Çalışma Günleri

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
İlan Etiketleri : ersoy nakliyat,ankara ersoy nakliyat,ankara evden eve taşıma,evden eve taşıma,şehirlerarası taşıma,ankara ev taşıma,ankara nakliye firması
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.