Demirdöküm Adonis 24 KW (20.000 Kcal) Bacalı Kombiİlan Numarası : #1120

2.150,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#1120
Eklenme Tarihi
15 Nisan 2019
Marka
Demirdöküm
Tipi
Bacalı
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Çift Eşanjör Sistemi

Çift eşanjör sistemi ile maksimum sıcak su konforu sağlanmaktadır . Kombiler bu özellik sayesinden anında ve istenilen sıcaklıkta hassas olarak suyu ısıtmaktadır.

LCD Bilgi Ekranı

LCD bilgi ekranı sayesinde tesisat ve kullanım suyu sıcaklık değerleri, tesisattaki su basınç değeri ve hata anında uyarı veren hata kodları izlenebilmektedir.

Tek Tuş İle Eko Modu

Kontrol panelinden tek tuş sayesinde değiştirilebilen ekonomik çalışma modu sayesinde daha tasarruflu çalışma elde edilir.

Alev Modülasyonu

Adonis kombiler, alev modülasyonu özelliği sayesinde ortam ısı ihtiyacına göre alev yüksekliğini ayarlayarak yakıttan tasarruf sağlar.

Ergonomik Kumanda Paneli

Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik düğmeler sayesinde kalorifer ve kullanım suyu sıcaklığı rahatça ayarlanır.

Kompakt Boyutlar

Adonis kombi, kompakt boyutları ile evinizin her yerine kolay montaj imkanı ve şık birgörünüm sağlar.

Özellikler

Dijital Ekran
İlan Etiketleri : Demirdöküm Adonis 24 KW,demirdöküm kombi,yoğuşmalı kombi,demirdöküm yoğuşmalı kom,istanbul demirdöküm bayi,istanbul demirdöküm komb,mecidiyeköy demirdöküm,ısımak mühendislik
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.