DÖRTLÜ SOFTBOX - 50×70 ***** İNCE AYAK ***** - PİKOLO FİLMİlan Numarası : #611

375,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#611
Eklenme Tarihi
05 Ocak 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

Dörtlü Softbox

Fotoğraf ve Video Işığı:

Tekli Softbox fotoğraf ve video çekimine uygun olarak tasarlanmıştır. Softbox ışığı yönlendirmesi en kolay ışıklardandır. Üstelik kolay kullanım yanı sıra son derece profesyonel ve tatmin edici sonuçlar elde edebilirsiniz. Softbox Fiyat olarakta gayet uygundur. Softbox fiyat larının uygun olmasından dolayı en çok tercih edien ekipmanlar arasında gelmektedir.

Kalın Ayaklar Sayesinde İster Tipod, İsterseniz Işık Ayağı Olarak Kullanabilirsiniz:

Bildiğiniz piyasadaki ince ayaklı softboxlar devrilebilir ya ya da ayakları kırılıp iş göremez hale gelebilir. Pikolo’nun softbox ayakları bildiğiniz ayakları geride bırakır ve tripod olarak kullanılabilir. Tripod olarak kullanıldığında taşıma kapasitesi 10 kg’dan fazladır. Işık ayağı olarak kullanıldığında ise devrilme riski çok düşüktür.

800w a Kadar Işık Gücü:

4 adet lamba takılabilir. 200w max takılacak olan lambaların toplam gücü 800w olacaktır. Bu da nesneleri aydınlatmak için yeterli miktarda ışık demektir.

E27 Ampul Girişi:

Başlıkta bulunan girişler e27 ampul girişidir. profesyonel 5500k ışıklar ile rahatça kullanabilirsiniz. Bunun yanında evde kullandığını cool light denilen 6500k civarındaki beyaz ampuller ile de kullanabilirsiniz. Ama unutmayın ki fotoğraf ve video çekiminde en iyi ve doğru renk skalasını 5500k ile yakalayabilirsiniz.

2 Adet Anahtar İle İstediğiniz Ampulü Kontrol Edin:

 

2 adet anahtar iki adet lambayı kontrol eder. Bu sayede istediğiniz yönde ışığı kontrol edebilirsiniz ve ışığın gücünü rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Sigorta Sistemi:

 

Başlıkta bulunan sigorta ile istenmeyen durumlarda ampullerinizi patlatmaz ve başka sıkıntılar çıkarmaz. Aşırı ısınma yapmaz.

Kolay Kurulum:

Sadece bir kaç dakika ayırarak kurulumu rahatlıkla yapabilirsiniz.

250 Cm Boy:

Dörtlü Softboxı 250cm’e kadar çıkarabilir ve ışığın tepeden gelmesini sağlayabilirsiniz. Işık yönetimi için kolay opsiyonlar kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Yanmaz Kumaş:

Çadırın kumaşı özeldir ve ışığı en güzel şekilde yansıtır.

50×70 ve 60×90 İki Boy Seçeneği:

50×70 ve 60×90 ölçüleri ile gayet yeterli aydınlanma alanı elde edersiniz. Kullanım ihtiyacına göre hangi boy almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Butik Üretimin Yararı, Tamamen Kişiselleştirilebilir Olması:

İstediğiniz herhangi özel bir kriteri anında ekleyebiliyoruz. 3D yazıcı ile sliderın üzerine kabartma veya oyma ile adınızı ya da şirketinizin adını yazabiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ihtiyacınıza uygun piyasada bulamayacağınız özel aparatları sizin için tasarlayıp üretebiliriz.

 

Teknik Detaylar:

 

Model:50×70 Dörtlü Softbox
Meteryal:Yanmaz Kumaş + Metal
Standart Watt:800W
Ampul seçenekleri:E27
Boyutları:250x50x70
Ağırlık:1200GR

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet Dörtlü Işık Başlığı
  • 1 adet Softbox Çadırı 50×70
  • Işık Ayağı (Kalın ayak tripod da olur)
  • Yedek Sigorta

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR...

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : 50X70 CM SOFTBOX,SOFTBOX,PİKOLOFİLM,STÜDYO IŞIĞI,YOUTUBER SETUP,SÜREKLİ IŞIK,5500 K SOFTBOX
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.