CANON 5D MARK III BODY DSLR FOTOĞRAF MAKİNESİ - PİKOLOFİLM KALİTESİYLEİlan Numarası : #1021

12.288,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#1021
Eklenme Tarihi
06 Şubat 2019
Optik Zoom
0
Makro Çekim (mm)
0
Renk
Siyah
Türü
Standart
Çözünürlük (MP)
22 - 23
Vizör
Optik (Aynalı)
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Canon 5D Mark III Body DSLR Fotoğraf Makinesi İnceleme

DIGIC 5+ ile Desteklenen Mükemmel Sensör

22.3 Megapiksel Full-Frame CMOS Sensör

Hız ve mükemmel görüntülerin birleşimi full frame sensör ve görüntü işlemcisinin ortaklaşa çalışmasıyla ortaya çıkıyor. Tam Kare sensör 5784 x 3861 piksel ebatlarında görüntüler yakalıyor. Bu sensör sayesinde önceki modellere kıyasla; yeni bir fotodiyot yapısı kullanıyor EOS 5D MARK 3. Bu hassas yapı sayesinde yüksek ISO kullanımında fotoğrafta daha az miktarda gren oluşuyor.

CANON EOS 5D MARK III

Yaratıcılığın Gücü    

Canon 5d Mark 3, 22.3 megapiksel CMOS sensörü ve DIGIC 5+ görüntü işlemcisi kombinasyonunu kullanıcılarına sunuyor. Yüksek çözünürlüklü, detaylı görüntüleri elde etmek için tasarlanmıştır. Profesyonelliği yaşamak isteyen fotoğraf tutkunları için tasarlanan EOS 5D MARK 3 kare hızından tutun da çekim sesine kadar kullanıcılarına manuel kontrol imkanları sunuyor.

DIGIC 5+ ile Desteklenen Mükemmel Sensör

22.3 Megapiksel Full-Frame CMOS Sensör

Hız ve mükemmel görüntülerin birleşimi full frame sensör ve görüntü işlemcisinin ortaklaşa çalışmasıyla ortaya çıkıyor. Tam Kare sensör 5784 x 3861 piksel ebatlarında görüntüler yakalıyor. Bu sensör sayesinde önceki modellere kıyasla; yeni bir fotodiyot yapısı kullanıyor EOS 5D MARK 3. Bu hassas yapı sayesinde yüksek ISO kullanımında fotoğrafta daha az miktarda gren oluşuyor.

DIGIC 5 + Görüntü İşlemcisi

Canon EOS 5D Mark III, yüksek performanslı en üst seviye görüntü işlemcilerinden olan DIGIC 5 + ‘ı kullanıyor. Bu görüntü işlemcisi sayesinde kullanıcılarını 6 kare / saniye ‘lik çekim hızıyla buluşturuyor. Yüksek seri çekim hızı sayesinde sizin için özel olan anları kaçırmadan fotoğraflayabileceksiniz.Geliştirilmiş data işlem performansı sayesinde, yüksek ışık hassasiyeti (ISO) kullanımında gren giderme sistemi daha etkili çalışıyor. Sonuç olarak da kullanıcılar çok yüksek ISO değerlerinde bile minimum grene sahip fotoğraflar çekebiliyorlar.

61 Noktalı Geniş Alanlı AF Sistemi

Canon EOS 5D Mark III, ağabeyi olan EOS 1D X modelindeki gibi 61 noktalı geniş alanlı AF sistemi kullanmaktadır. Bu özelliği sayesinde EOS 5D Mark 3 hızlı hassas netleme yapabiliyor. Mevcut sistemler arasında en geliştirilmiş olan bu AF sisteminde Canon 41 adet çapraz tip nokta ile ekstra hassas 5 çift çapraz noktaya yer vermiş. Bu sayede hareket eden nesnelerin netlenmesi daha kararlı ve daha kolay hale geliyor. Sonuç olarak netleme süresi iyice azalıyor ve netleme problemi yok denecek seviyelere iniyor.

Berrak HD Video Kaydı

EOS 5D Mark II’nin şöhreti ile temelleri atılan Canon EOS 5D Mark III, fotoğrafçılardan alınan geri bildirimlerle geliştirilmiştir. Bu sayede Mark III çok daha iyi video performansı gösteriyor. Alan derinliği kontrolü iyice geliştirilen EOS 5D Mark III, video konusunda profesyonelleşen kullanıcıları tatmin edebiliyor. DIGIC 5+ görüntü işlemcisinin olağanüstü gücüyle full frame sensör görüntülerde hare oluşumu yanlış renk üretimi gibi bir çok kusur önlenmiştir.

Full HD 1080p çözünürlükte yüksek kalitede videolar çekerken manuel kontroller yapabilmeye imkan tanıyan EOS 5D Mark III, video çekimini çok keyifli hale getiriyor.

Video modu düğmesinin kayıt düğmesi ile birleştirilmesi hem erişim hemde kullanım kolaylığı sağlıyor.

İnanılmaz Hızlı Görüntü Yakalama

Yüksek Hızlı Sürekli Çekim

Canon dijital kameralarda performans çıtasını 5D Mark III ile iyice arttırıyor. 22.3 megapiksel CMOS sensörü ve DIGIC 5 + görüntü işlemcisinin yeteneklerini (DIGIC 4’e göre 17 kat daha hızlı işlem yapıyor) EOS 5D Mark 3 te birleştiriyor. Bu kombinasyon sayesinde EOS 5D Mark III 6 kare / saniye hızla fotoğraf çekebiliyor. Hızlandırılmış deklanşör ve ayna sistemi sayesinde yakalanan görüntüleri UDMA ve SD kartlara hızlı bir şekilde kayıt ediyor. Siz sadece deklanşöre basın o sizin için her anı ölümsüzleştirsin.

Her Koşulda Kusursuz Performans

Magnezyum Alaşımlı Gövde, Toz ve Su Yalıtımı

Profesyonellerin talepleri ile dünyaya merhaba diyen Canon EOS 5D Mark 3, en kötü koşullarda bile her zaman en yüksek performansı sunabiliyor. Yüksek mukavemete (dayanıma) sahip magnezyum alaşımından üretilen gövde, ellerinize tam uyum gösterecek bir tasarımla geliştirilmiş. Parmaklarınızla kolaylıkla kavrayabildiğiniz 5D Mark III ellerinizin daha az yorulmasını sağlıyor. Böylelikle yorulmadan daha uzun sürelerde çekim yapabiliyorsunuz. Yeniden dizayn edilmiş perde mekanizmasında carbon fiber malzeme tercih edilmiş. Böylelikle perde mekanizması daha hafif ve daha dayanıklı bir yapıya sahip oluyor.

 

 

Dayanıklılıktan bahsetmişken; yeni perde sistemiyle Canon 5D Mark 3, 6 kare / saniye hızından ödün vermeden 150 bin çekim yapabiliyor.

Bağlantı noktaları ve dış ortama açık her noktasında tam su ve toz dayanımı sunuyor kullanıcılarına. Bu sayede kötü hava koşullarında bile kullanıcısına tam performans sunan EOS 5D Mark 3 üstünlüğünü, dayanıklılığını kanıtlıyor.

Harika Görünümlü Ekran

3.2” TFT LCD Ekran

EOS 5D Mark III’ün ekranı 3.2 inçlik TFT LCD ekrandır. Büyük ebatlı ekranı sayesinde çektiğiniz fotoğraflara bakmak, canlı ön izleme modunda fotoğraf video çekmek ise ayrı bir keyif haline geliyor. Yansımaların minimuma indiği bu ekran, parlak ve keskin görüntüler sunan Clear View II teknolojisine sahiptir.

 

 

Canlı ön izleme modunda çekim yaparken kullanabileceğiniz kılavuz çizgiler ile ekranınızı 9 veya 24 parçaya bölebilirsiniz. Bu çizgiler kılavuzluğunda kadrajınız daha doğru ve daha düz hale getirmek daha da kolaylaşıyor.

Kadrajınızın eğikliğini düzeltmek için EOS 5D Mark 3 bünyesinde elektronik su terazisi bulunduruyor.  Bu terazi sayesinde fotoğraf makinenizin düz konumda olup olmadığını rahatlıkla anlayabilir, ufuk çizgisinin düz olduğu manzara fotoğrafları çekebilirsiniz.

Kolaylıkla Yaratıcılığınızı Geliştirin

HDR (High Dynamic Range)

HDR modu ile EOS 5D Mark 3, 3 farklı pozlamadaki görüntüyü birleştirerek parlak ve karanlık bölgelerin de tek bir görüntüde doğal ton aralağında buluşmasını sağlıyor. 5 farklı efekt ayarıyla ±3 stop aralığında ayarlanabilen HDR modu ile sizleri bile şaşırtacak fotoğrafları yeniden oluşturabilirsiniz. Elde ettiğiniz sonuç görüntüsünde çok parlak ve çok karanlık bölgeler doğru pozlama değeri ile fotoğrafta yerini alacaktır. Sağda şematize edilmiş HDR modunda alttaki görüntü gibi görüntüler elde edebileceksiniz.

Çoklu Pozlama

Analog fotoğraf makinelerinden süre gelen Çoklu Pozlama özelliği Canon 5D Mark III kullanıcılarıyla buluşuyor.  Eklemeli, Ortalama, Koyu ve Parlak olmak üzere 4 farklı ayar seçeneği ile kullanıcılar çoklu pozlama yapabiliyor. 9 adet fotoğrafı tek fotoğrafta buluşturabildiğiniz bu özellik ile çektiğiniz fotoğrafı RAW formatında kaydedebiliyorsunuz.

Özellikler

Sensör

Megapiksel

22.3

Sensör Boyutu

36 x 24 mm mm

Sensör TipiCMOS

ISO

Min. ISO

50

Maks. ISO

102400

Çekim Performansı

Shutter Hızı(Maksimum)30sn
Shutter Hızı(Minimum)1/8000sn
Sürekli Çekim6 kare / saniye

Vizör ve Ekran

Ekran TürüYerleşik
Ekran Boyutu3.2″
Vizör TipiPentaPrizma- Optik

Video

Video Çözünürlüğü
1920 x 1080: 30 fps, 25 fps, 24 fps
1280 x 720: 60 fps, 50 fps
640 x 480: 30 fps, 25 fps
Video Dosya Formatı
MOV
MPEG-4
AVC/H.264

Özellikler

Özellikler
22.3MP Full-Frame CMOS Sensör
DIGIC 5+ İşlemci
3.2″ 1.04m-Dot ClearView II LCD Monitör
Full HD 1080p Video Kaydı 30 fps
61-Point High Density Reticular AF
Native ISO 25600, Artırılmışi ISO 102400
6 fps Çekim RAW+JPEG
63-Zone Dual Layer Metering Sensor
14-Bit RAW Dosyaları ve S-RAW Formatı
Magnezyum Alaşımlı Gövde, SD/CF Kart Slotları
Gövde Dayanıklılığı
Su Sıçramaları ve Sert Hava Koşullarına Dayanıklılık

Fiziksel Özellikler

Ağırlık860gr
Boyutlar15.2 x 11.7 x 7.6 cm”
Renk SeçenekleriSiyah

Pozlama

Pozlama Telafisi-5 EV ile +5 EV (
Pozlama Basamakları1/3 ya da 1/2
Pozlama Ölçümü
Merkez Ağrlıklı
Değerlendirmeli
Kısmi Değerlendirmeli
Spot Ölçüm
Pozlama Modları
AE Kilidi
Diyafram Öncelikli
Otomatik
Manuel
Programlandırılmış Otomatik
Enstantane Öncelikli
Pozlama Aralığı

Depolama, Bağlantı

Dosya Formatı
JPEG
RAW
MOV
MPEG-4
AVC/H.264
Kayıt ÜnitesiCompactFlash SD SDHC SDXC
Bağlantı Arayüzü
1/8″ Kulaklık
1/8″ Mikrofon
AV Çıkışı
HDMI C (Mini)
USB 2.0
Batarya TipiCanon LP-E6
Batarya Kapasitesi1800 mAh

Zoom ve Odaklama

Odaklama SeçenekleriOtomatik
Kırpma Oranı1x

Kutu İçeriği

  • • Canon EOS 5D Mark III Gövde
  • • Batarya
  • • Şarj Cihazı
  • • Güç Kablosu
  • • Boyun Askısı
  • • CD-ROM
  • • USB Kablosu
  • • A/V Kablosu
  • • Türkçe Kullanma Kılavuzu
  • • Garanti Belgesi

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR!!!

İç Özellikler

Dahili Flash
Dokunmatik Ekran
Kit
Otomatik Zamanlayıcı
PictBridge
Türkçe Menü
Video Kaydı

Aksesuar

Hafıza Kartı
PC Bağlantı Kablosu
Taşıma Çantası
İlan Etiketleri : CANON 5D MARK III BODY,CANON 5D MARK III,CANON 5D MARK,canon dslr,canon full frame dslr,full frame dslr,profesyonel fotoğraf mak,inesi
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.