Balon Şişirme Makinası (Çanta Hediyeli) (Pedalsız)İlan Numarası : #568

129,80 TL

Türkiye / İzmir / Bornova

İlan Numarası
#568
Eklenme Tarihi
06 Nisan 2019

Balon Şişirme Makinası (Çanta Hediyeli) (Pedalsız)

SUTAŞ MAKİNA ÜRETİMİ (KENDİ İMALATIMIZ) - 2 YIL GARANTİLİ

 

Parti organizasyonlarında, reklam standlarında, toplantı organizasyonlarında çok sayıda balon şişirmek için kullanılır.

 

Pratik balon şişirme kompresörü çok sayıda balon şişirmek gerektiğinde kompakt yapısı ile organizasyonun yapılacağı mekana taşınabilir.

 

Yüzlerce balon çok kısa sürede sadece tek kişi ile şişerilebilir.

 

1400 watt gücündeki güçlü motoru uzun süre ara vermeden çalışabilir.

 

Tercihine göre 2 farklı modda çalışır.

 

Sürekli çalışma modunda cihaz kesintisiz olarak çalışıp sürekli olarak hava üfler.

 

Bu esnada balonlar üzerine koyulup çekilerek şişirilir.

 

Kesik çalışma modunda cihaz üzerindeki düğmeye basıldığı sürece çalışacaktır. Cihazın üstüne balon yerleştirlip düğmeye basılır. Balon istenen oranda şiştikten sonra düğme bırakılınca cihaz durur.

 

Sürekli ve kesik çalışma modu cihazın üstündeki çok fonksiyonlu anahtar aracılığıyla kontrol edilir. Anahtarın bir tarafına basılınca cihaz sürekli çalışırken diğer tarafına basılınca sadece anahtara basıldığı sürece cihaz çalışır. Ayrıca ayak pedallı modellerde cihaz kesik çalışma modunda ayak ile de kumanda edilebilmektedir.

 

Bilgi:

Çok sorulduğu için burada açıklamakta fayda var. Bu ürün balonu hava ile doldurur. Uçan balon yapmaz. Uçan balon olması için balonun helyum gazı ile doldurulması gereklidir. Balona helyum gazı doldurmak için bir makinaya gerek yoktur. Bunun için tüp içinde helyum gazı alınması gereklidir. Helyum gazı basınçlı sanayi tüplerinde temin edilir. Bildiğim kadarıyla yaygın olarak kullanılan en küçük tüp 9.1 m3 gaz almaktadır. Gazın bedeli ortalama 25 USD (yazı hazırlandığı zamanda) seviyesindedir. Tüpün depozito bedeli 700-750 TL (yazı hazırlandığı zamanda) civarındadır. Bir tüpün maliyeti toplam gaz+depozito bedeli yaklaşık 1350 TL dir. Standart 12 inch bir balonun 15 litre gaz hacmi vardır. 9.1 metreküplük bir tüp ile yaklaşık 600 adet balon şişirilebilmektedir.

İlan Etiketleri : blower,balon şişirme makinası,balon şişirme pompası,balon şişirme kompresörü,balon,bot şişirme pompası,elektrikli pompa
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.