BÜYÜK BALL HEAD - PİKOLOFİLM KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #625

225,00 TL

Türkiye / Ankara / Etimesgut

İlan Numarası
#625
Eklenme Tarihi
22 Mayıs 2019
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Pikolo Film

BÜYÜK BALL HEAD ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Fiyat Performans Lideri: 

Büyük Ball Head’in öne çıkan özelliği minimum fiyata maksimum fayda sağlayabilmesidir. Büyük Ball Head satın al arak profesyonel işlerinizi rahatça ve daha uygun fiyata halledebilirsiniz.

Ergonomik & Kaliteli Tasarım: 

Büyük Ball Head sağlam ve kullanışlı tasarımı ile profesyonel çekimlerinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Tamamen alüminyumdan üretilen Büyük Ball Head’in tutma yerleri ise en kaliteli soft plastiktir.

Boyundan Büyük Taşıma Kapasitesi: 

Büyük Ball Head güçlü mekanizması sayesinde yaklaşık 10 kg’ye kadar rahatça taşımak için tasarlandı.

2 Adet Su Terazisi: 

Büyük Ball Head’in üzerinde 2 adet su terazisi vardır. Bu su terazileri sayesinde mekanizmanın paralelliğini kontrol edebilirsiniz. Rahat bir çekim deneyimi için gerekli olan su terazileri ball headde meevcuttur.

1/4 ve 3/8” Tripod Girişi: 

Büyük sistemleriniz için 3/8” girişi daha küçük ve yaygın olan sistemleriniz için ise 1/4” girişini kullanabilirsiniz. Ayrıca 1/4” to 3/8” converterda ücretsiz olarak Büyük Ball Head’in paket içeriğine dahildir.

360* Dönebilme ve Pratik Plate: 

Büyük Ball Head 360 derece her yöne istediğiniz noktaya ulaşabilir. Ayıca hızlı ve kolay çıkan plate son derece pratiktir.

Dereceli Dönüş Açısı Ayarlayabilme: 

Büyük ball head satın al arak aynı zamanda profesyonel bir açı kadraj elde edersiniz. Kadrajınızı kafanın altındaki derecelere göre ayarlayarak sinema çekimleri ile matematiği birleştirip çok daha insan gözünün aşına olduğu videolar çekebilirsiniz. Bütün sorularınız için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Teknik Detaylar:

 

Model:Büyük Ball Head
Meteryal: Alüminyum & Çelik
Standart Taşıma Kapasitesi:10 Kg
Tripod Girişi:VAR
Boyutları:100 mm x 55 mm
Ağırlık:410 GR
Top Çapı:36 mm

.

Standart Paket İçeriği:

 

  • 1 adet  Büyük Ball Head Kafa
  • 1 adet 1/4” to 3/8” Converter Vida

 

.

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR...

ÜRÜN GÖRSELLERİ

İlan Etiketleri : BALL HEAD,PİKOLOFİLM,UCUZ BALL HEAD,BÜYÜK BALL HEAD,PANAROMİK TRİPOD KAFASI,BALL HEAD TRİPOD KAFASI,TRİPOD KAFASI
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.