Antalya Kiralık Drone Profesyonel Ekipmanlarİlan Numarası : #1035

Türkiye / Antalya / Konyaaltı

İlan Numarası
#1035
Eklenme Tarihi
06 Şubat 2019

Antalya Hava Çekimi

Belek, Alanya, Side ve tüm turizm bölgelerindeki tesisleriniz için Antalya Hava Çekimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlük fotoğraf ve video kalitesi için profesyonel havacekimim ekibi Antalya bölgesinde sizler için drone’larımızı kullanıyor. İHA1 ticari lisansa sahip konusunda uzman deneyimli kadromuz eşsiz çekimleri ile hem sizleri hem de müşterilerinizi büyülemeye devam ediyor.

ANTALYA HAVA ÇEKİMİ TURİSTİK İŞLETMELER

Antalya turizm merkezinin ülkemiz içerisindeki en büyük lokomotifidir. Her geçen gün ülkemize ve bölgeye gelen turist sayısı artmakta, artan müşteri sayısına göre de tesis sayısı hızla çoğalmaktadır. Bu rekabet ortamında turistik tesisinizi tanıtmak, müşterilerinize bu tanıtımları sunmak sizi rakiplerinize göre farklılaştırmaktadır. Drone larımız ile yaptığımız havadan çekimlerin iç çekimlerle birleşiminden oluşan kısa tanıtım filmleriniz müşterilere ulaşmanın en kısa yoludur. Sosyal medya ve görsel tanıtım medyalarında paylaşılan havadan video ve fotoğraf çekimleri ilgi çekmekte, aynı zamanda da tesisiniz ile ilgili net bilgiler müşterilerinize verebilmektedir. Sizde gelişen teknoloji ile birlikte bu hizmetten faydalanmak ve rakiplerinizden farklı olmak adına Antalya hava çekimihizmetinden faydalanabilirsiniz.

ANTALYA HAVA ÇEKİMİ BELEDİYELER

ANTALYA HAVADAN ÇEKİM hizmetini baştan Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe ve belde belediyeleri kullanmaktadır. Yapılan projelerin halka aktarılması öncesi ve sonrasında görülen görsel farklılıklarının gözlemlenmesi, kaça yapılaşma, denetim alanları dahil olmak üzere bir çok faaliyet için drone havadan çekim hizmeti alınabilir. Uygun fiyatlarla alabileceğiniz bu hizmet sayesinde yüksek bedellerle helikopter v.s. gibi hava araçları kiralamaya gerek duymayacaksınız. Kullanmak istediğiniz drone larımız için ekipmanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ANTALYA HAVADAN ÇEKİM SERALAR

Havadan çekim ile sera ve tarım alanlarınızın faaliyetlerini 21mp e kadar fotoğraf olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede seralardaki hasarları ve onarımları kolay hale getirerek hasat gelirlerinizi arttırabilir ve olası sorunların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca yine tarım arazileriniz de bulunan mahsulle ilgili havadan çekilen görüntüler ile hasat zamanını planlayabilirsiniz. Sulama hatlarının kontrolünde de ayrıca drone kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Turizm Merkezleri Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

Belek hava çekimi
Side hava çekimi
Alanya havadan çekim hizmetleri
Lara hava çekimi
Olympos havadan video ve fotoğraf çekimi
Kemer hava çekimi
Adresan havadan çekim
Düden Şelaleri Hava çekimi
Manavgat havadan çekimi
İncekum hava çekimi
Finike Hava Çekimi
Alara Çayı Piknik Alanı hava çekimi
Altınbeşik Mağarası Milli Parkı havadan çekim
Aşağı Düden Şelalesi havadan videosu
Damlataş Mağarası (Alanya) havadan fotoğraf çekimi
Andriake Antik Kenti hava çekimi
Antik Aspendos ve Tiyatrosu  havadan çekim hizmetleri
Antiocheia Ad Cragum Antik Kenti
Arykanda Antik Kenti  havadan çekim hizmetleri
İotape Antik Kenti  havadan çekim hizmetleri
Letoon Antik Kenti hava çekimi
Limyra Antik Kenti havadan çekim
Lyrbe (Seleukeia) Antik Kenti havadan fotoğraf çekimi
Olympos Antik Kenti  havadan çekim hizmetleri
 Patara Antik Kenti hava çekimi
Perge Antik Kenti havadan çekim
Phaselis Antik Kenti hava çekimi
Rhodiapolis Antik Kenti havadan fotoğraf çekimi
Selinus Antik Kenti  havadan çekim hizmetleri

ANTALYA HAVADAN ÇEKİM

Selge Antik Kenti havadan çekim
Side Antik Kenti hava çekimi
Sillyon Antik Kenti havadan çekim
Simena (Kale) havadan fotoğraf çekimi
Syedra Antik Kenti hava çekimi
Termessos Örenyeri havadan fotoğraf çekimi
Xanthos Antik Kenti  havadan çekim hizmetleri

NEDEN KİRALIK DRONE

Aslına baktığımızda bir çok nedenden dolayı drone kiralamanın daha mantıklı ve maliyetsiz olduğunu belirtebiliriz. Bakım maliyetleri olsun, düşme riski olsun, izinler, lisanslar, kayıtlar derken zaten bakmışsınız başladığınız işten uzaklaşıp odak noktanızı kaybetmişsiniz. İşte bizde bu nokta da İzmir Kiralık Drone hizmeti için kolları sıvıyoruz. Hem sizi kendi odak noktanız olan işinizden uzaklaştırmıyor hem de profesyonel ekibimiz ile sizler için kaza maliyetlerini sıfıra indiriyoruz. Drone kiralama hizmetinden faydalandığınızda ” Havadan olan hiç bir şey havada kalmaz” sözünün pişmanlıklarından sizi uzak tutuyoruz. Ayrıca drone ların bakım maliyetleri için harcayacağınız bütçeyi de sıfıra indirmiş oluyoruz.

İZMİR KİRALIK DRONE FİYATLARI

Drone kiralama fiyatları modele, uçuş süresine, uçuş zorluğuna, uzaklığa, uçuş yapılacak yerde ki  koşullara bağlı olarak değişmektedir. İsterseniz ekipmanlar sayfamızdan izmir’de kiralık drone modellerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm sormak istediğiniz konu ve sorular için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

DJİ S1000

Genellikle film çekimleri için kullandığımız,zenmuse gimbal ile SLR fotoğraf makinesi ya da video kameraların bağlandığı ekipmanımız.8kg ağırlık taşıyabilen 3000 feet yükseklikte stabil uçma yapısına sahip S1000,sahip olduğu 4 takım piliyle her bir kalkışta 15dk olmak üzere toplamda 60 dk çekim yapabilir.Maksimum 24km/s rüzgar hızında uçabilen s1000 stabil gimbalı sayesinde 4k çözünürlükte titreşimsiz videolar çekebilmektedir.Film çekimleri,şirket tanıtım filmleri ya da organizasyonlarında bizi arayabilir pilotlu olarak günlük kiralayabilirsiniz.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

 

DJI INSPIRE 1

Inspire 1 kamerası üzerinden gerçek zamanlı olarak aktarılan 720p HD görüntüyü mobil cihazlarınız üzerinden kusursuz bir şekilde takip edebilir.Bu özellik DJI firmasının Lightbridge teknolojisinin geliştirilmesiyle modele kazandırılmıştır, bu özellik ile 2km mesafeye kadar görüntü aktarımı gerçekleştirebilir.Maksimum 1000 feet yükseklikte stabil uçabilmekte ve tek seferde 15dk havada kalabilmektedir.Katlanır iniş takımları sayesinde daha geniş açılarda çekim yapmaya elverişli olan Inspıre 360 derece dönebilen gimbali sayesinde mükemmel dönüşler ile  mükemmel görüntüler elde edebilmektedir.

 

• Video: 4K @ 24-30 fps, veya 1080p @ 24-60fps,
• Foto: 12 Megapixel
• Lens: 9 grup halinde 9 bileşenden meydana gelir, bir aspherical lens bileşen ile distorsiyon engellenir.
• 1/2.3 inch CMOS sensör
• 94⁰ geniş-açı FOV
• 3-eksen, 360⁰ dönebilen gimbal

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz

PHANTOM4 PRO

 

Dji firmasının belki de en mükkemmeli ekpmanlarımız arasında.4 yönlü engelden kaçınma sensörüyle,en karmaşık alanlarda bile kusursuz çekimler yapmamızı sağlıyor.Ayrıca gps sinyali olmadığı kapalı alanlarda akıllı uçuş teknolojisi ile küçük mekanlar için bile vazgeçilmezimiz.4k kameraya sahip olan bu hava aracımız aynı zamanda mekanik shutter a sahip.Bu da çok daha güzel resimler ve gece çekimlerinde düşük ışık aralıklarında bile mükemmel görüntüler elde etmemizi sağlıyor.Havada kalma süremiz ortalama 22 dk.Ancak pil değişimi kısa sürdüğü için ortalama 60dk havadan çekim yapabilme olanağımız mevcut.Maksimum 35km/s rüzgarda uçma yeteneğine sahip hava aracımız bu koşullarda bile mükemmel sonuçlar veriyor.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

DJI MAVIC PRO

Hemen hemen PHANTOM4 PRO nun tüm özelliklerine sahip olan küçük hava aracımız özellikle kalabalık olan bölgelerde,takip isteği olan çekimlerde ve rüzgarsız havalarda kullandığımız ekipmanımız.15km/s rüzgar hızına kadar stabil çekimler alabilen mavic pro entegre kamerasıyla 4K çözünürlükte video çekmemize olanak tanıyor.Akıllı uçuş teknolojisi ile kapalı alanlarda dahi stabil uçuşa sahip olan mavic tek pilot ile istediğiniz çekimleri yapabiliyor.Havada kalma süresi malesef 14 dk ile sınırlı.

 

• Video: 4K @ 24-30 fps, veya 1080p @ 24-60fps,
• Foto: 12 Megapixel
• Lens: 9 grup halinde 9 bileşenden meydana gelir, bir aspherical lens bileşen ile distorsiyon engellenir.
• 1/2.7 inch CMOS sensör

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

DJI OSMO 4K

Bu el gimbali ve tümleşik kameramız 4k 30fps görüntü kalitesine sahip.Genel olarak etkinlik,mezuniyet,belgesel çekimlerinde kullandığımız osmo yürüken bile titreşimsiz görüntüler elde etmemizi sağlıyor.Aynı zamanda tarihi eser er çekimlerinde pan ve tilt özellikleriyle vazgeçilmez yardımcımız.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

GOPRO HERO5

4k Video Kaydı

1mp Resim

Su Geçirmezlik

Sesle Kontrol

Görüntü Dengeleyici

GPS

Bulut Teknolojisi

Wifi + Bluetooth

 

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

SONY A7 FULL FRAME

 

S1000 modelimizde havadan çekimler için kullandığımız full frame fotoğraf makinesi.Gimbal sayesinde havada 360 derece görüntüleme yapan aynı zamanda panaromik çekimler için muhteşem görüntüler almamızı sağlayan ekipmanımız,.SLR değiştirilebilir lens yapısıyla (24-70mm,50mm,70-200mm,10-20mm) tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamaktayız.

Kiralama ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

 
 

HAVA ÇEKİMİ SEKTÖRLER
Belediyelerin hava çekimleri - Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Hava Çekimi - Otellerin Hava Çekimi - Kamp Alanlarının Hava Çekimi - Limanların Hava Çekimi - Turizm İşletmeleri Hava Çekimi - Sanayi Hava Çekimi - Üretim Tesisleri Hava Çekimi - İnşaat Firmaları Hava Çekimi - Denizcilik İşletmeleri Hava Çekimi - Tarım Hava Çekimi -Madencilik Hava Çekimi - Fabrika Hava Çekimi - Konser Hava Çekimi - Etkinlik Hava Çekimi - Marinalar Hava Çekimi - Kule Vinç Hava Çekimi - Tesis ve İşletmeler Hava Çekimi - Köy Hava Çekimi - Belde Hava Çekimi - İlçe Havadan Çekim - Enerji Santrali Hava Çekimi - Rüzgar Tribünü Hava Çekimi - Film Hava Çekimi - Prodüksiyon Hava Çekimi - Belgesel Hava Çekimi
İlan Etiketleri : antalya hava çekimi,havadan görüntüleme,antalya havadan görüntül,hava çekimi fotoğraf,hava çekimi video,drone video çekimi,drone fotoğraf çekimi
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.