Ahşap Kalıp Yağı - HESKON KALİTE VE GÜVENCESİYLEİlan Numarası : #915

Türkiye / İstanbul / Küçükçekmece

İlan Numarası
#915
Eklenme Tarihi
31 Ocak 2019
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Plywood Ahşap Kalıp Yağı Kaliteli madeni yağ ve özel emülgatörlerin karışımıyla elde edilen formülasyonun su ile emülsiye edilerek hazırlanan ve metal kalıpların dışında, her çeşit beton kalıplarında kullanılan kalıp ayırıcı yağ çeşididir.

KULLANIM YERİ

Her çeşit ahşap, plywood ve fiber kalıplarda kalıpların betondan ayrılmasını sağlamak için kullanılır. Kalıpların betondan kolay ve hızlı sökülmesini sağlar. Güneşin ultraviyole ışınlarından kalıpları korur. Kalıpların ömrünü uzatır. Kalıp ile beton arasında ince bir film tabakası oluşturarak, beton yüzeyinin düzgün ve pürüzsüz çıkmasını sağlar.

KORUYUCU TEDBİRLER K11 WOOD OİL

Yaz aylarında ve çok sıcak ortamlarda, kalıplara beton dökümünden en fazla 1 saat önce uygulanmalıdır. Kış aylarında ise bu süre 5 saate kadar çıkar. Satın alınan kalıp yağı her uygulama öncesi mutlaka iyice karıştırılmalıdır. Uygulama Şekli: uzun ve yumuşak tüylü fırçalar ile veya püskürtme makineleri (pulvarizator gibi) yardımıyla tatbik edilir. Kalıp yağı uygulanmış beton kalıplarının yağmurdan korunması gerekir.

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ !!!

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No: 5 
Küçükçekmece / İkitelli 
İstanbul 
34306 
TÜRKİYE 
e-Posta:  info@heskon.com

Telefon: +90 212 485 75 00

Faks: +90 212 485 11 99

Cep Telefonu: +90 532 777 63 80

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

İlan Etiketleri : heskon,heskon kalıp yağı,heskon kalıp ayırıcı,heskon ahşap kalıp yağı,ahşap kalıp yağı
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.