AREX 17 ALTIN BULMA DEDEKTÖRÜ ( 2. EL ) - GÖZÜNÜZDEN HİÇBİRŞEY KAÇMASIN - UĞUR ELEKTRONİK KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #645

0,10 TL

Türkiye / İstanbul / Üsküdar

İlan Numarası
#645
Eklenme Tarihi
30 Nisan 2019
Marka
Arex
Kimden
Mağazadan
Durumu
İkinci el

DEDEKTÖRDEN ÖTE , ÜNİVERSİTE ONAYLI DERİN DEDEKTÖR


UGUR ELEKTRONİK ile ilgili görsel sonucu

Bu İlan Satılık 2. El Dedektör Gold Finder İçindir.

 Lütfen fiyat bilgisi için arayınız !!!

 

 '' 2D EKRANLI AREX -17 PRO ''

2D EKRAN ÖZELLİKLİ ,MÜKEMMEL ALTIN AYRIMI ,BOŞLUK TESPİT ÖZELLİĞİ,ZORLU MİNERALLİ ARAZİLERDE ÜSTÜN PERFORMANS, DERİNLİK HESAPLAMA , 5 DİL SEÇENEĞİ VE DAHA BİRÇOK ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ İLE SINIFININ EN İYİ ALTIN DEDEKTÖRÜ ...    0530 894 40 17

   0216 310 95 77AREX 17 PRO ALTIN DEDEKTÖRÜ


 Arex 17 Dedektör Özellikleri,Arex 17 Dedektör

Arex 17 Dedektör ÖzellikleriArex 17 Dedektör Yaşadığımız Ülkenin Coğrafi Yapısına Uyumlu Toprak Ayarı  Sistemi Her Türlü Zor Arazi Koşulunda Arama Yapmanıza İmkan Sunar.
Algılama Mesafesinde Tespit Ettiği Metalleri Ayırabilme Özelliğine Sahiptir. Kıymetli - Kıymetsiz Ve Altın Ayrımı Aynı Zamanda Yer Altındaki Mezar Ve Boşlukları Bulabilme Ve Derinliklerini Tespit Edebilme Özelliğide Mevcuttur.Size Arazide Kolay Ve Hızlı Bir Kullanım İmkanı Sunar.Arex 17 Türkçe Ekran Özelliği Otomatik Arama ve Otomatik Ayrım Özelliği Sayesinde Kendi Sınıfındaki Diğer Tüm Dedektörlerden Üstündür.Dedektörünüzle İster Tek Para Avcılığı,İster Define Avcılığı İster Boşluk Avcılığı Yapabilir En Zorlu Arazi Koşullarında Üstün Performansla Hedefinizi Kaçırmadan Çalışabilirsiniz.Arex 17 Çok Yönlü Özellikleri Sayesinde Bir Kaç Dedektörün Yapabileceği İşi Tek Başına Yapar.Her Türlü Toprak Yapısında Arex 17 İle Sorun Yaşamadan Tespit ve Ayrımını Yapabilir.Gezdiğiniz Arazi Fazla Mineralli Bir Bölge İse  Mineralden Etkilenmeden Çalışmanızı Tamamlayabilirsiniz.Ayrıca Islak Zemin- Kil Zemin - Çakıl Zemin ve Diğer Toprak Zeminlerinde Cihaz Fonksiyonlarını Başarıyla Yerine Getirir.
 
 
 ZORLU ARAZİ ŞARTLARI
Taşlık,Dağlık Veya Düzlük Alanlarda Kolayca kullanılabilir. Güçlü İşlemci Ergonomik Tasarımıyla Arex 17 pro Dağlık,Engebeli,Düz Arazilerde Kolaylıkla Kullanılabilir.Arex 17 Arazi Yapısı Tanımaksızın Çalışma İmkanı Sağlar.
 

MADEN ELEME ÖZELLİĞİ
Yoğun Maden ve Mineralli Araziler Dedektörlerin Çalışma Verimini Düşürür.Arex 17 Pro Maden ve Mineral Eleme Özelliği Sayesinde Mineralli Arazilerde Kullanıcısına En Üst Seviyede Altın - Define  ve Boşlukları Bulmasına İmkan Sağlar.
 
DEĞERLİ - DEĞERSİZ - ALTIN AYRIMI
Arex 17 Pro Tek Tuşla Bulduğunuz Tüm Metalleri Değerli - Değersiz ve Altın Olduğunu Ekranda Gösterir. Ayrım Kalitesi Sınıfındaki Dedektörler İçerisinde En İyisidir.
ODA - MEZAR - TÜNEL - BOŞLUK BULMA ÖZELLİĞİ
Toprak Altındaki ve Kaya İçerisindeki Mezar - Oda - Tünel - Mahzen - Kuyu gibi Boşlukların Tespitini Arex 17 Pro ile Yapabilirsiniz.Sert Zeminlerden Etkilenmeden Tüm Boşlukların Noktası - Tahmini Ebatı ve Ayrıca Boşluk İçerisinde Gizlenmiş Defineleri Arex 17 Pro Rahatlıkla Tespit Edebilir.Tek Tuşa Basarak Tüm Boşlukların Tespitini Yapabilirsiniz.
 
 
ALTIN AYRIM ÖZELLİĞi
Arex 17 Pro,Define Dedektörleri İçerisinde Altın Ayrımını En  İyi Şekilde Yapabilen Derin Arama Dedektörüdür.Otomatik  Kullanım Sayesinde Altın Bölümüne Cihazınızı Ayarlayıp  Sadece Altın Arayabilirsiniz.Size Bulduğu Altını Hem Türkçe  Yazıyla Hem Grafikle Hemde Sesle Belirtir.Altın Tespitinin En  Kolay Yolu Arex 17'dir.   
  
2D EKRAN ÖZELLİĞİ
2D Ekran Özelliği Sayesinde Altın - Define ve Boşlukların 2D Ekran Grafiğini Görerek Tespitini Yapmış Olduğunuz Definelerin Tahmini Ebatını Ekranda Gösterir.
 
 
DERİNLİK HESAPLAMA
Arex 17 Pro ile Artık Boşa Kazmak Yok Bulduğunuz Altını Kaç Metrede Olduğunu Arex Otomatik Olarak Hesaplayıp Tahmini Derinlik Olarak Ekranda Gösterir.Böylelikle Bulunan Definenin Net Derinliği Tespit Edilir. 


 

Arex 17 Dedektör Full Set 

İSTENİLEN DERİNLİKTE ARAMA
Tek Bir Dedektörle İstediğiniz Derinlikte Arama Yapma İmkanı Arex 17 Pro İle Mümkün. Dilerseniz Yüzey Aramalar İçin Derinliği Düşürüp Yüzeysel Arama Yapabilir, Dilerseniz Orta Büyüklükteki Gömüler İçin Derinliği Arttırabilir, Dilerseniz Büyük Gömüler İçin Derinliği En Yüksek Seviyeye Alıp Derin Arama Yapabilirsiniz.Yani Arex 17 Dedektör Size İstediğiniz Derinlikte Arama Yapmanın Keyfini Sürer
 
 
TEK TUŞLA KONTROL PANELİ
Evet Yanlış Okumadınız,Arex Define Dedektörü ile Herşey Tek Tuşla Kontrol Altında,Toprak Ayarı,Altın Ayrımı,Demir Ayrımı,Kıymetli Metaller Ayrımı,Boşluk Ayrımı,Derinlik Hesaplama Hepsi Tek Tuşla Ekranda.Düğme Karmaşası Yaşamadan Dedektörü Kullanamadım Korkusu Yaşamadan Tek Bir Tuşla Tüm Kontrol Elinizin Altında
 
 
DİL SEÇENEKLERİ
Arex 17 Türkçe Dil Seçeneğinin Yanında Farklı Dillerdede Kullanım İmkanı Sunuyor. Türkçe - Arapça - Farsça - İngilizce Dil Seçeneği İle İstediğiniz Dilde Kullanıma Hazır.
 
EĞİTİM 
Arex 17'nin Kullanıcıları Mağazamıza Gelerek Görsel ve Birebir Uzman Kadromuzdan Eğitimini Alabilir,Ayrıca Ürünle Beraber Kullanım CDsi,Kullanım Kitapçığı ve Telefonla Teknik Destek Alabilirler.
 
 
GÜVENİLİR ÜRÜN - ONAY SERTİFİKASI
Arex 17 Dedektörün Özellikleri Onaylı Bir Üründür İso 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir,Ayrıca Üniversite Tarafından Tüm Özellikleri Toprakta Test Edilerek Onaylanmıştır.Uğur Elektronik Güvencesiyle Tamamı Türk Mühendisliği ile İleri Teknik Donanım ve Arge Kadrosuna Sahip Fabrikasında Üretilmiştir.
 
 
GARANTİ SÜRESİ
Uğur Elektronik Güvencesiyle Üretilen Arex 17 Pro Dedektör ,2 Yıl Ücretsiz Bakım Garantisi + 3 Yıl Yedek Parça Garantisi İle Alanında En Uzun Süreli Garanti Kapsamına Sahip Dedektör Modelidir.
 
TELEFONLA TEKNİK DESTEK
Arex Dedektör Kullanıcıları Büyük Bir Avantaja Sahiptir. Dedektör veya Definecilikle Alakalı Aklına Takılan Tüm Soruların Cevabı İçin İrtibat Numaralarından Firmamızı Arayarak Bilgi Alabilirler.Arex 17 Dedektör Bütün Dünyaya İngilizce - Arapça - Farsça - Fransızca  ve Türkçe Olarak Satışı Yapılmaktadır.

Dedektör Serisinin LCD Ekranlı,Kolay Kullanım İmkanı Sağlayan Arex 17 Her Türlü Toprak Zeminde Rahatlıkla Kullanılmaktadır.

AREX 17 dedektör ile genel arama modunda bulunan metal yada yer altındaki tünel girişleri mahsen, oda, kuyu gibi görünürlügü kaybolmuş yerleri grafikler çizerek merkezini bulmanızı sağlamaktadır. 

TEK TUŞLA ayrım moduna geçerek bulunan objenin ne oldugunu cihazın ekranında yazı grafik ve farklı ses ile bizlere ekranında göstermektedir. arex 17 pro derinlerden algılama ve tespit yapabilme özelliğine sahiptir.

 

SİPARİŞ VE DETAY HATTI

    0530 894 40 17

   0216 310 95 77

 

NEDEN AREX 17 PRO DEDEKTÖR ?

1) DERİNLİK HESAPLAMA ALTIN VE DEĞERLİ AYRIM ÖZELLİĞİ.

2)TOPRAK VE KAYANIN ALTINDAKİ MEZAR ODA VE TÜNELLERİ BULABİLME ÖZELLİĞİ.

3) BULUNAN ALTIN OBJENİN NE KADAR DERİNLİKTE OLDUĞUNU HESAPLAMA ÖZELLİĞİ.

4) DEĞERSİZ METALLERİ VE MİNERALLERİ ELEME ÖZELLİĞİ

5) AREX MODELLERİ 2 YIL ÜCRETSİZ 5 YIL GARANTİLİ OLMASI.

6) YEDEK BATARYA

7) DİĞER DÜNYA DEDEKTÖRLERİNE GÖRE UYGUN FİYAT YÜKSEK DERİNLİK 5 YIL SORUNSUZ PARÇA GARANTİSİ.

 

 

SİPARİŞ VE DETAY HATTI

   0530 894 40 17

   0216 310 95 77

 

ALTIN AYRIMLI Arex 17 nin gece aramaları için ışık ayarı sesli aramalar için ses ayarı isterseniz sesi kulaklığa alabilirsiniz. Yazılarla da bulunan objeleri tanımlama özelliği yedek bataryasıyla birlikte 20 saatin üstünde kullanım imkanı sağlamaktadır hertürlü darbelere karşı özel korumalı şık bavul çantası ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmuştur. Ful set halinde verilen arex 17 dedektör fiyatının içindedir.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada bulduğunuz metali cihazın ekranında grafikler çizerek net anlamamızı sağlamaktadır. Ayrım modunda ise demir,çivi,teneke parçaları gibi değersiz metalleri yazıylada değersiz diye yazabilmesi ve bunların tamamını cihazın ekranında görebilirsiniz.

SATILIK DEDEKTÖR Arex 17 nin toprak yada kayanın içindeki tespit yaptığı objelerin bize ne kadar derinde olduğunu otomatik olarak cihazın ekranında hesaplama özelliğine sahiptir. Böylece tespit yaptığımız objenin ne kadar derinde oldugunu tahmini olarak bizlere öğrenme imkanı sağlamaktadır.


SİPARİŞ VE DETAY HATTI

    0530 894 40 17  

   0216 310 95 77

                    ADRES : UNCULAR CAD. NO:22 / C 

                              ÜSKÜDAR / İSTANBUL

EKRANLI DEDEKTÖR Arex 17 nin derin arama başlığı sayesinde pulse dedektörlerden daha çok derinlere sinyal gönderebilme özelliği sayesinde boşluk,oda,tünel ve metal gibi objeleri daha derinden algılama özelliğine sahiptir. isterseniz tek para gibi küçük objeleri daha net bulabilmeniz için 26x30 çapında küçük başlık yapılmaktadır.

ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ,Arex 17 nin ayrım modunda gümüş,bronz,tunç,bakır gibi değerli metalleri farklı ses tonunda KIYMETLİ diye yazıyla yazarak grafik ve bar ikonlarıyla net şekilde anlayabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz. Aynı zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde Arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekranında görebilirsiniz.

 DERİN DEDEKTÖR,Arex 17 nin toprak altındaki metalleri tek tuşa bastığınızda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir şekilde ekranında görebilirsiniz aynı zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi sağlamaktadır. Altın dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri kullanımı kolay ve pratik olmasıdır.

 

TÜRKİYENİN İLK TÜRKÇE DEFİNE ,HARİTA VE TILSIM KİTABINI İNCELEDİNİZ Mİ? HEMEN TIKLAYIN !!!

İlan Etiketleri : arex 17,2. el arex 17,2. el arex 17 dedektör,2. el dedektör,2. el ucuz dedektör,dedektör,e2. el altın dedektörü
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.