AKIN NAKLİYAT -ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA İZMİRİlan Numarası : #281

Türkiye / İzmir / Konak

İlan Numarası
#281
Eklenme Tarihi
24 Ocak 2019

Hakkımızda

  • Taşıma hizmetini sanat haline getirmiş Sektörün ilk şirketlerinden biri olan AKIN NAKLİYAT her daim müşteri memnuniyetini kendine öncü edinmiş kurumsal bir nakliyat şirketidir.
  • AKIN NAKLİYAT 1989 yılın da AHMET AKIN tarafından İzmir’de kurulmuştur.
  • Yönetim kurulu başkanı AHMET AKIN evden eve sekötüründe daima ilklerin öncülüğünü yaparak koşulsuz müşteri memmnuyeti ilkesi ile bir çok başarıya imza atmıştır.
  • Fiyat dışı rekabetin en önemli araçlarından biri olan ve gerçek kaliteyi herzaman kendine prensip edinen AKIN NAKLİYAT kendi sigortalı ve deneyimli personeli,sürekli yenilenen modern araçları ile her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.
  • Çağdaş teknolojiyi sürekli izleyen ve uygulayan AKIN NAKLİYAT hidrolik asansörlü taşımacılık,mekanik asansörlü taşımacılık ve 7 / 24 yetkililer tarafından GPRS sistemi ile izlenen araçlarımız herhangi bir olumsuzluğa karşı önceden önlemini alan alt yapısı güçlü bir şirkettir.
  • Yoğunluğu sürekli artan rekabet ortamında Pazar payını sürekli arttırarak sektöründe bölge lideri konumuna gelerek siz değerli müşterilerimize daha iyi ve güvenilir bir hizmet verebilmek için faaliyetlerimizi herzaman en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

akin-nakliyat-foto

80’Lİ YILLAR…

akin-foto-2

90’LI YILLAR…

akin-foto-3

2000’Lİ YILLAR…

akin-foto-4

GÜNÜMÜZ…

Çalışma Günleri

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
İlan Etiketleri : izmir evden eve taşıma,evden eve taşımacılık,evden eve taşıma firması,izmir asansörlü taşıma,izmir even eve nakliyat,izmir akın nakliyat,izmirakın nakliye
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.