3D Yazıcı Yatak Mili Yağı - 20ml - RİGİD3D KALİTESİYLE...İlan Numarası : #560

8,26 TL

Türkiye / İzmir / Bornova

İlan Numarası
#560
Eklenme Tarihi
06 Nisan 2019

3D Yazıcı Yatak Mili Yağı - 20ml

3D Yazıcı eksen yataklarını yağlamak için lityum gresi - makina yağı karışımıdır.

Ayda 1 kez eksen yataklarındaki lineer rulmanların ön ve arkasında milin üstüne ve Z eksen vidalı mili üstüne flanşlı somunun hemen üstü ve altına mercimek büyüklüğünde yağ sürmek bu aksamların sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

3D yazıcıların eksen yatağı mil ve kızaklarının ve vidalı millerinin periyodik olarak yağlanması gerekir. Mil, kızak ve vidalı millerin yağsız kuru çalışması bu parçaların çizilmesine, hızlı aşınmasına ve lineer rulmanların zamanla bozulmasına neden olabilir. Bu parçalardaki aşınma sonucu baskı kalitesinde düşüş gözlemlenebilir.

Bu parçaların yağlanmasında düşük viskoziteli (NKGI 0 sınıfı) lityum gresi kullanılması gerekir. Bu gres klasik alıştığımız gres yağından farklı olarak reçel kıvamındadır. Bu kıvam ile makina yağı gibi yüzeyden kolayca akıp gitmez ancak mil ve rulmanların üzerine bir miktar işleyecek kadar da incedir. Ülkemizde NLGI 0 sınıfı gresler yaygın olarak bulunmuyor. Lityum gresi sıvı makina yağı ile karıştırılarak reçel kıvamında bir yağ elde ederek eksen yatakları yağlanabiliyor.

Resim bilgi amaçlıdır. Fiyat 1 adet içindir.

İlan Etiketleri : 3D Yazıcı Mil Yağı - 20ml,3d yazıcı yağlama,3d yazıcı parçası,makina yağı,3d yazıcı mili,yerli 3d yazıcı,ed yazıcı yedek parça
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.