3D Yazıcı 1.75 mm PowerABS Filaman - Sigma3D PowerABS Filament - ***** SİYAH ***** - RİGİD3D KALİTESİYLE...İlan Numarası : #557

100,30 TL

Türkiye / İzmir / Bornova

İlan Numarası
#557
Eklenme Tarihi
06 Nisan 2019

3D Yazıcı için Sigma3D PowerABS filaman - PowerABS Filament

ABS (akrilonitril butadien stiren), petrol esaslı günlük hayatta yaygın olarak kullanılan bir plastik çeşididir. 3D yazıcılarda PLA'dan sonra en yaygın kullanılan malzemedir. Dayanıklılık ve güçlülüğü sayesinde günlük hayatta karşımıza çıkan araba tamponu, elektrikli cihaz gövdeleri, mutfak eşyaları ve LEGO gibi birçok ürünün üretiminde kullanılmaktadır.

PowerABS, 3D baskıda ABS filamanın yüksek çekme nedeniyle tabladan ayrılması ve çatlaması gibi olumsuz durumları örtadan kaldırmak üzere modifiye edilmiş bir ABS türevidir. Modifikasyonun sonucu olarak mekanik ve termal özelliklerde saf ABS'e yakın performans göstermekle birlikte bir miktar farklılıklar gözlemlenebilmektedir.

PowerABS sıcak tablaya yüzeyine tutunur. Tabla yüzeyi oda sıcaklığına düştüğünde model tabladan ayrılır. Malzemenin tablaya tutunması için yüzeye stick yapıştırıcı sürülmesi gibi herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur.

PowerABS'de baskı esnasında model çatlama yapmaz.

Kalınlık: 1.75mm (±0.05mm)

Ekstrüzyon Sıcaklığı: 215-225 oC (*)

Tabla Sıcaklığı: 70 - 85 oC

Baskı Hızı: max. 70mm/sn

et Ağırlık: 1000 gram (~400 metre) (Şeffaf Renkler 750 gramdır.)

Makara Göbek Çapı: 54 mm

Makara Dış Çapı: 200 mm

Makara Kalınlığı: 80 mm

Karton kutu, vakumlu ambalaj ve silica gel paketi ile nemden korunan ambalaj içindedir.

(*) Isı sensörünün konumuna bağlı olarak daha düşük sıcaklıklarda ekstrüzyon yapılabilir.

İlan Etiketleri : 3D YAZICI,3D YAZICI FLAMANI,SİYAH FLAMAN,ABS FLAMAN,POWER ABS FLAMANI,RENKLİ FLAMAN,TOPTAN FLAMAN SATIŞI
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.