3D Yazıcı 1.75 mm ABS Plus Filaman - 7Hills ABS Plus Filament - ***** KIRMIZI ***** - RİGİD3D KALİTESİYLE ...İlan Numarası : #531

106,20 TL

Türkiye / İzmir / Bornova

İlan Numarası
#531
Eklenme Tarihi
06 Nisan 2019

KIRMIZI FLAMAN

3D Yazıcı için 7Hills ABS Plus filaman - ABS Filament

ABS (akrilonitril butadien stiren), petrol esaslı günlük hayatta yaygın olarak kullanılan bir plastik çeşididir. 3D yazıcılarda PLA'dan sonra en yaygın kullanılan malzemedir. Dayanıklılık ve güçlülüğü sayesinde günlük hayatta karşımıza çıkan araba tamponu, elektrikli cihaz gövdeleri, mutfak eşyaları ve LEGO gibi birçok ürünün üretiminde kullanılmaktadır.

ABS, 95 oC derecede yumuşamaya başlayan sert ama hafif esnek bir malzemedir. ABS ile üretilen ürünler sert ve sağlam olmasının yanı sıra esnekliği sayesinde darbe dayanımları da vardır.

ABS ile baskılarda malzemenin yüksek çekme oranı nedeniyle üretim esnasında parçanın baskı tablasına tutunamaması ya da baskı esnasında tabladan ayrılma gibi sorunlar yaşanabilir. Yumuşama sıcaklığının yüksek oluşu ekstrüzyon esnasında ekstruderde PLA'ya nispeten daha az tıkanıklık olmasını sağlar.

ABS baskılarda parçanın hızla çekerek tabladan ayrılmaması için baskı ortamı sıcaklığının yüksek tutulması ve basılan modelin kontrollü şekilde yavaş soğutulması gerekir.

ABS ile baskılarda modelin yüzeye tutunabilmesi için baskı tablasına stick yapıştırıcı uygulanması önerilir. Bu konuda PVP içerikli Mikro, PVP içerikli Ofica, Tesa (yeşil) ve Giotto stick yapıştırıcıların iyi sonuç verdiği gözlemlenmiştir.

Kalınlık: 1.75mm (±0.05mm)

Ekstrüzyon Sıcaklığı: 210-260 oC (*)

Tabla Sıcaklığı: 90 - 110 oC

Baskı Hızı: max. 70mm/sn

et Ağırlık: 1000 gram (~400 metre) (Şeffaf Renkler 750 gramdır.)

Makara Göbek Çapı: 60 mm

Makara Dış Çapı: 200 mm

Makara Kalınlığı: 70 mm

Karton kutu, vakumlu ambalaj ve silica gel paketi ile nemden korunan ambalaj içindedir.

(*) Isı sensörünün konumuna bağlı olarak daha düşük sıcaklıklarda ekstrüzyon yapılabilir.

3D Yazıcı 1.75 mm ABS Plus Filaman - 7Hills ABS Plus Filament

3D Yazıcı 1.75 mm ABS Plus Filaman - 7Hills ABS Plus Filament

3D Yazıcı 1.75 mm ABS Plus Filaman - 7Hills ABS Plus Filament

İlan Etiketleri : FLAMAN,3D YAZICI,3D YAZICI FLAMANI,RENKLİ FLAMAN,YERLİ FLAMAN,KIRMIZI FLAMAN
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.