16 HAFTALIK LOHMAN BROWN YARKA KULUÇKAHANE GÜVENCESİYLE ADRESİNİZE TESLİM ÜCRETSİZ NAKLİYE - HEMEN ARAYIN...İlan Numarası : #467

22,00 TL

Türkiye / Ankara / Yenimahalle

İlan Numarası
#467
Eklenme Tarihi
13 Şubat 2019
Yaşı
3 - 6 Aylık
Kimden
Üreticiden

YARKA SATIŞ HİZMETİMİZ

Yarka satış ve nakliye süreçlerinde Kuluçkahane Ankara olarak metropol illerdeki operasyon ağımız ile kesintisiz ve garantili hizmetler vermekteyiz. yarka satışında sektörde oturmuş olağan fiyatlarımız ve nakliye sistemindeki uygun araçlarımız ile 4 mevsim satış ve nakliye hizmetleri vermekteyiz. 

Sayfamız içerisinde yer alan bağlantılarımız ile tavuk cinsleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve cevabını bulamadığınız sorularla ilgili iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamızın müşterilerimiz tarafından en çok takdir edilen ve tercih edilme sebeplerinde ilk sırada yer alan özelliği; satış sonrası destek ve yem seçiminden sizin satış sürecinize kadar olan tüm adımlarda firmamızın tecrübelerini aktarmamızdır. 

Lohman Brown Yarka

Yetiştirilmek için kümes sıcaklığının 20 derecenin altında olmaması gereklidir. Piliçleri teslim aldıktan sonra 24 saat aydınlık 3 günden sonra ise 16 saat aydınlık ve 8 karanlık olarak muhafaza edilmelidir. Bu durum tavukların kümese uyum sağlamalarını sağlamaktadır. Her 35-60 günde bir tavukların suyuna newcastle aşısı vermeniz gerekmektedir. 

Tavuk Fiyatları

 Tavuk Yaşı

 Fiyatı

 13 Haftalık

 19 TL

 16 Haftalık

 22 TL

 18 Haftalık

 25 TL

Tavuk fiyatları için genel olarak kullandığımız fiyatlandırma standartları tabloda görüldüğü gibidir. Toplu siparişleriniz ve nakliye seçenekleriniz için detaylı bilgiyi iletişim numaralarımızdan talep edebilirsiniz. Ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır. 

İlan Etiketleri : LOHMAN TAVUK,LOHMAN TOPLU,LOHMAN TOPLU SATIŞ,YUMURTA TAVUĞU SATIŞI,GEZEN TAVUK SATIŞI,KÜMES FİRMALARI,TAVUK SATAN FİRMALAR
ilanet.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.